Nová Klubová VIP karta, kterou pražský Salon BE-1 nabídne svým klientům od listopadu 2011, jim umožní navštěvovat salon podle nálady a nabitého kreditu. Při dobití nad 3000 Kč navíc člen klubu získá výraznou slevu, která se bude zvyšovat přímo úměrně nabité částce. Karta zkrátka a doslova přidá ke kreditu další výrazný bonus.

Salon BE-1

Karta bude sice zaregistrována na jméno konkrétního nositele, jejích výhod a služeb salonu nicméně může využívat celá rodina (např. dcera, matka i babička), nebo pár kamarádek. Není pak problém se společně „složit“ na větší nabíjecí vklad a získat tak i větší bonus. V Salonu BE-1 si totiž každý najde to své, ať už chce jenom do kadeřnictví, na lymfodrenáž, vyzkoušet rašelinové zábaly, kosmetiku, omlazování pleti pomocí systému OxyJet, sezení s výživovou poradkyní, má zájem o prodlužování řas, permanentní make-up či neinvazivní liposukci.

  • kartadobití karty na 3000 Kč + získáte bonus 1000 Kč - 25 % celkové částky zdarma
  • dobití karty na 5000 Kč + získáte bonus 3000 Kč - téměř 40 % celkové částky zdarma
  • dobití karty na 10 000 Kč + získáte bonus 10 000 Kč - 50 % celkové částky zdarma

Nabitá karta je tak i vhodným dárkem, díky němuž si obdarovaná může sama vybrat služby, o které bude mít největší zájem. Kartu lze pořídit a nabít na libovolnou částku v Salonu BE-1 (Politických vězňů 14/915, 2. patro Pasáže Jiřího Grossmana).

O Salonu BE-1

Salon BE-1

Salon BE-1 najdete v druhém patře Pasáže Jiřího Grossmana vedle hotelu Yasmin, na adrese Politických vězňů 14/915. Čeká vás už z názvu patrný jedinečný koncept kombinace té nejlepší péče, certifikovaných přístrojů, kosmetické procedury i přípravky, na které nedají dopustit hollywoodské hvězdy, ale též zábaly či přístrojové masáže, které podpoří proudění lymfy v těle, kadeřnické služby apod. Salon klade obzvláště velký důraz na co nejlepší péči, zdravotní nezávadnost a bezpečnost všech prováděných úkonů, veškeré používané technologie jsou proto certifikovány.

V salonu BE-1 můžete zkrásnět díky prodloužení řas, zahušťování i prodlužování vlasů pomocí umělého keratinu, službám kadeřníka, vizážisty a kosmetičky, rašelinovým zábalům, permanentnímu make-upu nebo péči o pleť ve světě proslulými přípravky Nora Bode.

Pomohou vám tu i k zeštíhlení, ať už si vyberete cvičení na lipolytickém vibračním stroji Dream Healther, bandáže kosmetikou Arosha, lymfodrenážní program, doporučení výživové poradkyně nebo bezbolestné metody odbourávání tuku, jimž se říká „neinvazivní liposukce“, prováděné špičkovými technologiemi v podobě přístrojů Med Contour a Eximia.

Salon BE-1Omládnout vám umožní speciální kosmetické omlazovací kúry, odbornicí individuálně vybrané právě pro vaši pokožku, přičemž dokonalý efekt zajistí přístroje OXYjet STAR a 3Face, které jsou v České republice novinkou na trhu. Jejich účinky si nemohou vynachválit třeba pěvecké divy jako nestárnoucí Madonna a věčně mladá Kylie Minogue. Ale ať už se rozhodnete pro jakoukoli proceduru, po návštěvě studia BE-1 budete opět ve své kůži. www.BE-1.cz

Reklama