Bulvár

Karlak učinila pravý krok do neznáma

Jezdila jsem do tanečních na druhý konec města a čekání na autobus si krátila prohlížením výloh a pojídáním jablíček které jsem si s sebou vozila.

Jednou jsme skončili o něco dříve a cestou na zastávku jsem potkala bratra své spolužačky. Času jsme měli dost, seděli jsme na lavičce ukusovali z mých zásob jablek a vedli příjemný rozhovor. Když jsem dojedla to svoje, šla jsem vyhodit zbytek z něj do odpadkového koše přičemž mou pozornost upoutaly nově vystavené kousky ve výloze. Po pár krocích jsem byla u ní a kochala se pohledem na krásný svetřík a představovala si k čemu by se mi hodil. Najednou slyším jak na mě kamarád volá že už jede autobus. Prudce jsem se otočila na dost velkém podpatku, vykročila a necítila pevnou zem pod nohama a padala někam do hloubky ale zase na moc jen po ramena. Nemohla jsem se hnout byla jsem napresovaná v úzkém prostoru a rukama hladila chodník. Nějaký chytrák si odnesl mřížku z kanálku a já do něho spadla.

Kamarád se zachoval skvěle, se smíchem mě vytáhl za ruce ven. Byla jsem podřená, špinavá a rudá studem po celém těle ale jelikož to bylo v noci nebylo to moc vidět. Ale přesto jsem chtěla v tu chvíli být menší a menší až bych byla nejmenší na celém světě. Autobus nám ujel ale čekání na další bylo ještě příjemnější než předtím. V autobuse moc lidí nebylo a těch pár co s námi jelo si určitě myslelo že jsem opilá a někde sebou sekla. Doma jsem pak musela vysvětlovat kde že jsem se to válela. Taky od té doby, pokud nemusím nenosím boty na podpatku.

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Trapasy jsou téma na dnešní den. Každý máme v zásobě aspoň jeden opravdu povedený kousek. Trapasy školní pracovní, postelové, domácí, trapasy veřejné, na ulici, v MHD, obchodě, trapasy v lásce, trapasy typu „špatný adresát“. Pochlubte se s tím svým! Můžeme vám zaručit, že dnes v tom nebudete sama.

redakce@zena-in.cz

   
09.07.2010 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Dante Alighieri [*]

  My jsme měli jednou výkop na dvoře kvůli havárii vody, já šla po okraji (jinak se nešlo vyhnout, díra byla přes celý dvůr) a ten okraj se pode mnou zbortil. Nestalo se mi nic, ale pěkně jsem tam zajela. Sml30

  superkarma: 0 09.07.2010, 14:32:51
 2. avatar
  [3] Věrulinka [*]

  Sml79ještě že to dopadlo takto Sml79

  superkarma: 0 09.07.2010, 14:29:40
 3. avatar
  [2] femme [*]

  já jsem zase jednou dobíhala bus, kupodivu autobusák byl grand a čekal na mne Sml58 aby dlouho nečekal, tak jsem si to k busu namířila přes roh trávníku, ale co čert nechtěl, bylo po dešti, podrážka mi uklouzla a já jsem se před skoro plným busem natáhla, jak široká, tak dlouhá Sml30 autobusák se usmál a zavolal na mě, jestli má na mě počkat Sml52 tak jsem mu jen poděkovala, mávla jsem rukou a odplazila se domů převléct a to jsem přitom někam hrozně pospíchala Sml30 

  superkarma: 0 09.07.2010, 14:26:42
 4. [1] TerBuc [*]

  Chudinko teda! Sml79  .. tem co si to "pujcujou" bych usekla ruce! Sml31

  superkarma: 0 09.07.2010, 14:09:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme