Zdraví

Karinečka: Když se uzdravil, vzali jsme se

Slepák.Tak předně, díky němu mám manžela.I když tak jednoduché to zpočátku nebylo.Nebyl to můj slepák,ale slepák mého budoucího chotě,který byl potvora atypicky uložený pod játry a tak se stalo,že po dlouhotrvající operaci jeden mladý muž skončil na JIPce,kde jsem shodou okolností pracovala.

Když jsem ho viděla poprvé,zmoženého zákrokem a narkozou,nikdy by mě nenapadlo,že za rok a něco málo k tomu bude svatba.Jenže není slepák jako slepák a k tomu jeho se přidaly snad veškeré možné komplikace,počínaje zauzlením střev,pokračujíc velkou kýlou a následnými operacemi.Nakonec rozdíl mezi mužem,kterého jsem poprvé viděla jako pacienta a mužem,kterého jsem si brala po víc jak ročním chození byl mínus zhruba 3 metry střeva,břicho jako válečný veterán a moje pořádně zocelené nervy,abych se nezbláznila strachy pokaždé,když ho píchne v břiše.

Bohužel,jeho "obyčejný" slepák má následky dodnes,moje drahá polovice je v invalidním důchodu,střeva má ještě o kus méně,jizev o trochu více,za sebou půlroční hospitalizaci s otravou krve z prasklého střeva,kdy mu lékaři nedávali naději na uzdravení,ale všechno to překonal a dnes už jsou to jen ošklivé vzpomínky.

Ale abych trošičku odlehčila situaci,jednu naštěstí humornou příhodu se slepákem máme i s naší dcerou.Jednou,zrovna jsem přijela po noční domů,dcera stašně ouvikala,že ji bolí bříško.Tehdy jsme neměli auto,já byla doma sama,tak jsem milou dcerku naložila doslova na záda a odvlekla ji k dětské lékařce.Ta jí břicho prohmatala,naznala,že se jí to ale vůbec nelíbí a poslala nás na chirurgii s podezřením na slepák.Zkušený chirurg ještě zkušenější rukou sáhl,oznámil,že střevo již pravděpodobně prasklo,že stav je velmi akutní a okamžitě nás s dcerou nechal převézt sanitkou na chirurgii naší nemocnice,s tím,že dcera okamžitě půjde na operaci.Jak jsme tak krásně kodrcali po těch našich okresních silnicích,samá díra,dcerce se bříško pěkně natřepalo a doslova a do písmene zaprděla celou sanitku takovým způsobem,že i tchoř by musel smeknout.Nicméně než jsme došli na příjem v nemocnici,mlaďoška byla uzdravená.Říká se,že lepší jeden prd než deset doktorů a já musím jenom souhlasit.Můj slepák zatím všemu odolává,je mu dobře tam,kde je a vůbec se za to na něj nezlobím.
Střevům zdar a nejen těm slepým
Karinečka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Já bych brala některého z lékařů z Vinohrad :) Co kus, to kus! :)

Máte za sebou operaci? Dokázali vám zánět rozehnat? Trápil slepák vaše děti? Jaká byla péče lékařů?Trápili vás hladem?Měli jste strach? Následovaly lázně? Znáte nějaký příběh ostatních? Máte v podbřišku pořádného žraloka? Myslíte, že na to má vliv genetika či jídlo?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět. střevo

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a autorka jednoho z nich bude odměněna. Balíček pro výherce obsahuje 2x Profi-LACT, doplněk stravy pro udržení střevní mikroflóry, knihu Víme, co jíme, zinek - doplněk stravy a voňavý regenerační olej z granátového jablka.

vyhra

   
06.01.2011 - Zdraví - autor: Linda Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] karinečka [*]

  cicinka — #4 U dcerky naštěstí neSml16

  superkarma: 0 06.01.2011, 15:49:02
 2. avatar
  [4] cicinka [*]

  Takže operace se nekonala? Sml58

  1. na komentář reaguje karinečka — #5
  superkarma: 0 06.01.2011, 14:52:24
 3. avatar
  [3] SNÍŽEK [*]

  byly to nervy,ale naštěstí to dobře dopadlo Sml79

  superkarma: 0 06.01.2011, 14:34:35
 4. avatar
  [2] enka1 [*]

  Sml16Kdyby se tak prdem všechno vyléčiloSml22

  superkarma: 0 06.01.2011, 13:19:56
 5. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml67 svatá pravda s prdama Sml22Sml30, umějí udělat rotyku Sml31Sml30 v těle.

  superkarma: 0 06.01.2011, 10:44:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme