Bulvár

Kari-nka: Nemohu otevřít oči

Dobrý den Míšo,já si své sny také nic moc nepamatuju, většinou jsou to "slátaniny" z předešlého dne:o). Ale už se mi taky párkrát stalo, že se mi zdál sen, který se za nějakou dobu vyplnil.

Mám tedy 2 sny, které se týkají jedné osoby - "kamaráda".

1.  Jsem na porodím sále, ON stojí vedle mě a já rodím ... a jsem neskutečně šťastná a nic mě nebolí :o)


2. Nic si z toho snu nepamatuji, jen, že ON se z ničeho nic objeví a obejme mě a já jsem hrozně šťastná a spokojená. ( tento se mi i vyplnil )

Hodně mě překvapily v těchto snech ty pocity štěstí, tohle jsem snad nikdy nezažila...podotýkám, že tyhle sny se mi zdály v rozmezí asi půl roku.

A ten dnešní ? Jsem někde na nějakém cvičení a z ničeho nic nemůžu otevřít oči, né že bych nic neviděla a byla slepá, jen je za každou cenu nemůžu otevřit...když už je malinko otevřu, tak se mi hned zavírají.

Přeji hezký den

Kari-nka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Sny o kamarádovi si asi umíš vyložit i sama. Prostě ať už je mezi vámi v reálu cokoli, Tvoje náklonnost k němu je zřejmě velká, ať už si to připouštíš, nebo ne.

Ten dnešní sen – hele a není náhodou v současné době něco, co bys nejraději neviděla. Zavíráš oči nad něčím? Jsi z něčeho, nebo někoho tak ubitá, že bys to, nebo ho, nejraději neviděla? Usnout a probrat se až to nějak skončí? Může jít o práci. M

   
23.04.2010 - Blog redakce - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. [2] Kari-nka [*]

  V tom snu jsem fungovala ...cvičila jsem :o) a z ničeho nic nemohla otevřít oči, nebo velice stěží je otevřela, ale pak se hned zavíraly. V reálu asi fakt nad něčím oči zavírám a odsouvám ten problém někam hodně daleko, i když vím, že už bych se měla dokopat k nějakému řešení :o)

  superkarma: 0 23.04.2010, 13:49:26
 2. avatar
  [1] sanvean [*]

  To s těma očima znám...neměla jsi pocit, že se chceš probudit a nejde to? Může jít o spánkovou obrnu.

  superkarma: 0 23.04.2010, 12:51:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme