Nebudu zastírat, že na přehlídku Karen Millen jsem se obzvlášť těšila. Když jsme v butiku této značky fotili outfity, nebyl snad jediný model, který by se mi nelíbil. A tak není divu, že jsem byla zvědavá na to, až je uvidím v akci.

Značka Karen Millen mi nebyla neznámá, i kdy je v Čechách poměrně krátkou dobu. Ale znala jsem spíš jen její společenské šaty a netušila, jak bohatou škálu úžasného oblečení lze v butiku koupit. Našla jsem přesně to, co jsem čekala: Dokonale vypracované šaty, kostýmy a večerní toalety z nádherných materiálů v nápaditých střizích. Prostě esence elegance a noblesy.

Ale také něco navíc. Uvolněné trendové kousky, které mají šmrnc, a přitom splňují přísná kritéria kvality. Od kožených „leteckých“ bund přes tvídové šaty kombinované s kůží až po vlněné svetry a džínsy.

Od stojanů s jednotlivými kolekcemi nemůžete odtrhnout oči, máte chuť si všechno vyzkoušet a nejraději byste koupila všechno. Takový dojem ve mně zanechala Karen Millen a byla jsem pochopitelně zvědavá, jak budou jednotlivé modely vypadat „naživo“.

Foto: Jakub Joachim

Čtěte také:

 

Reklama