vidím, jak jsou názory našich čtenářek rozdílené. Někdo považuje kapucu za skvělý vynález, který nahradí čepici, a čtenářka s nickem Datura ji má jen na ohřívání zad.

Dobrý den,

probrala jsem šatník a konstatuji, že k dnešnímu dni se v mém šatníku nenalézá žádný světřík ani tričko s límcem, žádný rolák dokonce ani žádná košile nebo košilová halenka. Jediné límce mám na kabátech.

šála

Na jaro až podzim mám všechno buď s výstřihem nebo ke krku, bez límců. Límečky zkrátka nemusím, většinou nosím na krku buď řetízky s větším přívěskem nebo bižuterii a s límci by se mi to pralo. Našla jsem jen jednu halenku, u které je zdobení, které by se možná mohlo nazvat límcem, ale to je opravdu vyjímka a máte ji na fotce.

límec

šála

šálq

Vyjímkou jsou rolákové vsadky do kabátů, ale to je náhražka šály. Šál jsem si v poslední době napletla hned několik. Ne, že bych je zrovna potřebovala, ale nemůžu se nabažit zvláštních přízí, které se dají dnes koupit. O bambulkové, kanýrkové a třásňové přízi se mi dříve ani nesnilo, tak mi dělá radost uplést si z nich alespoň něco malého.

V krutých mrazech nosím huňatou šálu nebo kožešinové límce. Dobře poslouží i kabát s lemovanou kapucou, která krásně hřeje záda. Ale kapucu bych si na hlavu nenarazila ani kdy padaly trakaře.

Zdraví Datura

Milá Daturo, ty šály jsou opravdu úžasné

Text nebyl redakčně upraven

  • Máte své oblíbené límce, které vám lichotí? Kterým límcům se nejraději vyhýbáte, protože vám nesluší?
  • Jaký typ límce máte na svém kabátu?
  • Líbí se vám límce kožešinové?
  • Jste raději pro límce objemné, které upoutají pozornost, nebo pro nenápadné límečky, které nepodléhají příliš módě?
  • Máte ráda variabilní límce, které můžete různě zapínat, ohrnovat, nebo nechat široce rozevřené?
  • Vybíráte si oblečení podle tvaru límce?
  • Jaký druh límce vám nejvíc sluší? Šálový, límec s klopami, „bubi“-kulatý, stojáček, nebo límec ve tvaru chomoutu?

Napište mi, na vaše příspěvky, ale i fotky se těším na adrese:redakce@zena-in.cz

Reklama