Legendární kapela LUCIE, která se loni po deseti letech vrátila na koncertní pódia, už prozradila své plány na nadcházející rok.  Pro své fanoušky nachystala hned čtyři velké koncerty a v plánu je také derniéra muzikálu Lucie, větší než malé množství lásky. Navíc společně natočili nový videoklip k písni Medvídek.

V červnu a červenci 2016 se LUCIE představí na třech exkluzivních koncertech pod širým nebem v Čechách a na Moravě a jednom halovém na Slovensku. Turné zahájí 16. června v Plzni, 22. června se přemístí do Bratislavy, 24. června na ně můžete zajít do Brna a 1. července do pražského Edenu.

kapela

Zdroj foto: Lucie

Skupina v původní sestavě, kam patří David Koller, Robert Kodym, P.B.Ch. a Michal Dvořák, již v těchto dnech pracuje na přípravách koncertů, během nichž opět vrátí na koncertní pódia své největší hity, ale chystají také překvapení. Jedním z nich je i nový videoklip k písni Medvídek.

„Točit klip po tolika letech pro nás bylo velmi zajímavé. Svěřili jsme se však do rukou zkušených profesionálů, natáčení si užívali a s výsledkem jsme spokojeni. Pevně věříme, že spokojení budou i naši fanoušci. A všem doporučujeme dokoukat video až do úplného konce. Těšíme se brzy na viděnou!“ vzkázala kapela.

LUCIE vstoupila na českou hudební scénu v roce 1988, nicméně založena byla již o dva roky dříve, kdy také odehrála svůj úplně první koncert.  První sólovou deskou byla stejnojmenná Lucie z roku 1990, posledním původním albem pak Dobrá kočzka která nemlsá z roku 2002. Se všemi svými třemi prvními studiovými alby prorazila magickou hranici 100 000 prodaných nosičů a získala „Diamantovou desku”. Celkem skupina prodala přes milion hudebních nosičů.

Jejich loňské turné bylo divácky velmi úspěšné, všechny koncerty byly vyprodány a Lucie se zároveň stala první kapelou v historii, která třikrát po sobě vyprodala pražskou O2 arénu.

Reklama