Domácnost

Kape, kape a kape…?

Když kape odpad či netěsní kohoutek, nemusíte hned volat instalatéra. Šikovnější domácí kutil zvládne vše utěsnit bez problémů s těsnícím vláknem Tangit UNI-LOCK.

kap

kapTěsnicí vlákno Tangit UNI-LOCK je určené pro těsnění kovových i plastových závitů i pro připojení kohoutků. Velmi snadno utěsní potrubí na pitnou i odpadní vodu, plyn, tlakový vzduch, průmyslové oleje i LPG. Odolává teplotám od -20oC do +130 oC a tlaku až 16 barů. Umožňuje rychlé nastavení výpustných kohoutků a okamžité utěsnění potrubí vody, plynu a stlačeného vzduchu.

Výhodou oproti konopí je rychlé použití, snadná a velmi jednoduchá aplikace a čistá práce. Vlákno není třeba nijak připravovat, snadno se aplikuje a těsní okamžitě. Navíc umožňuje dodatečnou korekci závitu.

Usnadněte si práci s profesionálem, těsnícím vláknem Tangit UNI-LOCK.

kapVíce na www.tangit.cz

(Doporučená cena balení s dvaceti metry se pohybuje okolo 79,- Kč, zakoupíte v  prodejnách s vodoinstalačním materiálem a hobby marketech)

   
05.06.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] negan.dem [*]

    Souhlasím i nesouhlasím s tímto článekm Sml23Sml16 Někdy stačí napsat do google daný problém a ejhle, zde máme řešení Sml30 A ani není potřeba nic kupovat a tím pádem i ušetříte :)

    superkarma: 0 26.06.2017, 12:34:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme