S přibývajícími roky je jasné, že se v obličeji tvoří vrásky, kůže ztrácí na elasticitě a obličej začíná vypadat povadle. Pokud máte ještě hodně práce a zhubnete, vypadáte starší, než jste. Každé ztracené kilo sice potěší, ale v jistém věku se vám podepíše na obličeji. Štíhlá postava, na kterou je radost se dívat, si vybere daň v podobě ztrhaných rysů a mávajících vrásek – mávají na pozdrav i ty, které před tím nebyly vidět.

V takovém pro mne neveselém stavu jsem byla letos na jaře. I mé kamarádky mi říkaly, ať přiberu, jestli nejsem nemocná, a to, že vypadám o pět let starší, si říkaly mezi sebou, ale mě se to neodvážily říct. Nicméně to tak bylo.

Klára Křížová

I když je mi přes čtyřicet a vím, že stárnutí nezastavím, přece jen je dobré si uvědomit, že s tím jde něco udělat. Rozhodla jsem se, že nechci vypadat jako unavená stárnoucí žena a že s tím něco musím udělat. Jsem akční člověk, nečekám na impulzy, které možná přijdou nebo nepřijdou a donutí mě ke změně. Udělám rozhodnutí a pak se nerozmýšlím, zda by se to nedalo ještě odložit. Chci vidět výsledky co nejdříve a dělám vše, co je proto nutné. Proto jsem se rozhodla pro komplexní řešení, samozřejmě v rámci možností.

Začala jsem tedy hodně jíst, abych přibrala. Víc jsem odpočívala a myslela jsem na hezké věci. To je důležité. Když máte pozitivní myšlenky, je hned lepší den už od rána. Koupila jsem si kvalitní krémy a to nejen na den, ale i na noc, na oči, na krk… prostě péči se vším všudy.

Co ale s povislým obličejem? Možná z mých článků o různých zákrocích víte, že mi tyto věci imponují. Co všechno dnes dokáže moderní medicína a šikovný plastický chirurg. Proč vypadat tak, jak nechci, když to jde vylepšit a vypadat při tom přirozeně a mladší?

Je to jasné, půjdu se podívat, jaké jsou možnosti… řekla jsem si, a tak jsem i udělala. Nejsem zastáncem opakovaných úprav, kdy některé ženy zákroky přehánějí. Je ale mnoho zákroků, které jsou opravdu dobré. A pomůžou zpět ke kráse.

Díky naší dlouhodobé a kvalitní spolupráci s plastickou klinikou Perfect Clinic jsem věděla, že tady to bude jistota a nebudu v sobě řešit, jestli jsem si vybrala to správné pracoviště. Dělali jsme tu mnoho reportáží z operace očních víček, plastiku nosu, šetrného odsátí tuků a já sama jsem tu byla na laserové operaci křečových žil.

Všechny operace dopadly výborně a čtenářky, které zákrok prožily, následně úplně vykvetly do krásy. Měla jsem z toho vždy radost – jak když už se žena rozhodne, překoná strach a předsudky najednou zjistí, že to už měla udělat dávno. Protože je spokojená a krásná. A to bylo pro mne inspirující.

Klára Křížová

Objednala jsem se na konzultaci k MUDr. Petře Moravcové. Bylo to moc milé setkání, paní doktorka si mě prohlédla, odborně prohmatala obličej a řekla jasně „Ano, vám doporučuji vstřebatelné kanylové 3D nitě. Do každé tváře jich dáme asi pět a uvidíte, jak vám povadlý obličej ožije. Pokožka se vypne, tyhle visící „syslíky“odstraníme a budete vypadat dobře. Nebojte se, nebolí to. Nedělá se to v narkóze, potřebuji, abyste vše cítila a spolupracovala se mnou. Výsledek bude dobrý, na klasický facelifting jste mladá, to bych vám určitě nedoporučila. S nitěmi máme velmi dobrou zkušenost.“.

Následně jsme se domluvily na termín zákroku. Neřešila jsem nějak moc, že nebudu v narkóze, v hlavě mi rezonovala věta:“Budete vypadat dobře,“ což mi vytvářelo úsměvy. Na den D jsem se upřímně těšila. O tom bude další článek.

Vím, že tady často tato témata řešíme. Vím, že je řada z vás, které zákroky neuznávají, nedovedou si představit, že by na sobě něco měnily… ano, je to věc každé z nás. Je tady ale i mnoho těch, které to mají stejně jako já. Jen sebrat odvahu, rozhodnout se a pak se těšit na změnu. A těm chci přinést inspiraci.

Reklama