.

Kampaň, jejímž cílem je vzbudit sebedůvěru u žen po celém světě

Novinky

Kampaň, jejímž cílem je vzbudit sebedůvěru u žen po celém světě

PUMA spustila kampaň s názvem DO YOU, jejímž cílem je vzbudit sebedůvěru u žen po celém světě.Kampaň byla inspirována Rihannou, jež jednou řekla: „Nebojím se chovat tak, aby věci fungovaly. Nedělám to jen pro odpovědi nebo diskuze. Pouze žiju svůj život.“ Kampaň inspiruje ženy, aby zůstaly věrné samy sobě, aby si nastavily svá vlastní pravidla a nikdy nebraly „ne“ jako odpověď. Povzbuzuje ženy, aby byly sebevědomé, motivované a nikdy nepřijímaly kompromisy.

Puma

DO YOU kampaň startuje tento měsíc. „DO YOU znamená najít v sobě sílu a převzít odpovědnost za sebe sama. To je velmi silné poselství,“ řekla světová modelka Cara Delevingne, která se připojí k této kampani. „Smyslem DO YOU je přijmout sebe sama bez ohledu na nedostatky, nalézt svoji pravdu a držet se jí. Myslím, že kampaň je zvláštní tím, že pro každého představuje něco jiného. Povzbuzuje lidi, aby byli sami sebou,“ dodala. Cara ztělesňuje ženu PUMA. Je odvážná, vždy hledá nové způsoby, jak vyjádřit sebe samu. Ve svých postojích je nesmlouvavá a často vzdoruje nastoleným pořádkům.

Puma

Puma

 

   
18.10.2016 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. [4] Rikina [*]

  Vždyť je to zas jen reklama. Sml80 Zbytečné se tím zabývat. Sml68

  superkarma: 1 18.10.2016, 20:49:55
 2. avatar
  [3] gerda [*]

  satanBelzebub — #2Promiň, ale tohle jsou děsné fráze bez obsahu. Nikdo v nich nenajde radu, jak se zachovat v konkrétní situaci.

  superkarma: 0 18.10.2016, 18:13:50
 3. avatar
  [2] satanBelzebub [*]

  Povzbuzuje ženy, aby byly sebevědomé, motivované a nikdy nepřijímaly kompromisy........nebo.....Ve svých postojích je nesmlouvavá a často vzdoruje nastoleným pořádkům. Tyto dvě věty mluví za vše.Sml31

  1. na komentář reaguje gerda — #3
  superkarma: 0 18.10.2016, 17:58:42
 4. avatar
  [1] gerda [*]

  Z toho jejího prohlášení jsem poněkud zmatená. Co tím chce říci? Že má ráda fungující věci a udělá kvůli tomu všecko na světě? A co ty odpovědi s diskusemi - na nich nějak závisí její život nebo co?

  superkarma: 0 18.10.2016, 16:20:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme