Bulvár

Kámoška sekáčem opovrhovala, pak jí byl dobrý


Sekáče mám docela ráda. I když mám pocit, že dřív to bývalo lepší. Bylo jich víc, alespoň mi to tak připadá.
Chci vám ale říct něco jiného.
Mám kámošku, která má dceru s Italem. Když byla holka úplně malá, tak je tatínek, ač nebyli manželé, velmi dobře finančně podporoval. Holka se narodila v „revolučním roce" 1989 a v přepočtu jim tatínek posílal zhruba 25 tisíc každý měsíc. Na tehdejší dobu slušnej balík. Kámoška tudíž sekáčema doslova opovrhovala a tvrdila, že by tam nikdy v životě ani nevstoupila, natož aby si tam něco koupila. Obuv i oděvy si kupovala pouze ve značkových buticích. A nebyly to vždy zrovna slušivé kousky, ale byly z butiku.

Uplynulo pár let a kámoška chtěla nastoupit do práce. A nastal problém. Přestože tatínek s nimi nežil, začal na dálku žárlit a nechtěl, aby do práce nastoupila (prý by si tam mohla někoho najít). Když kámoška neposlechla, přestal peníze posílat. Vymáhat je po něm nemohla, jelikož nebyl otcem úředně.
A ejhle, najednou byly sekáče dobré. Jako samoživitelka s děckem to s prací nebylo nijak růžové a kámoška skončila na pracáku, a tudíž na sociálních dávkách. A nebýt sekáčů, chodily by snad s dcerou nahé.
Potvrdilo se u ní staré známé nikdy neříkej nikdy".
Já na sekáče nedám dopustit. Takový kalhoty Marks and Spencer za dvacku nebo triko H+M taky za tolik, to není špatný. Dcera ve škole honí vodu" a mě to stojí pár kaček. Do značkovýho bych jí to koupit nešla. Kdyby to pobryndala v jídelně, asi by mě trefilo, takhle mě to tak nemrzí.
 
Peguša
Milá Pegušo,
já také nadám na sekáče dospustit. Když se staré vhodně nakombinuje s novým... dá se i ta voda honit", jak jste napsala.
   
03.05.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Lwaxana [*]

  Já jsem dříve taky prohledala každý sekáč ale teď tam vlezu už jen jednou za čas. Využívám výprodeje a nedávno jsem třeba koupila pro malého (14měsíčního) za 29kč tričko. Pro sebe jsem si ve značkovém obchodě koupila tepláky za 150kč původní cena byla myslím 799kč. Šaty nekupujeme každý den a když jednou za čas prošmejdíte obchody najdete nové věci za snové ceny. Stačí mít štěstí

  superkarma: 0 03.05.2007, 14:56:35
 2. avatar
  [6] pavlama [*]

  Petraoz: možná se tam potkáme, ty mi budeš přihazovat širší věci a já tobě delší

  superkarma: 0 03.05.2007, 13:19:47
 3. avatar
  [5] Trinitty20 [*]

  Svatá pravda

  superkarma: 0 03.05.2007, 12:54:07
 4. avatar
  [4] Petraoz [*]

  pavlama: No ty budeš mít možná pár kileček navíc, které já mám taky a k tomu ještě skoro metr "vosmdesát" takže nevím, nevím. I v normálním obchodě mám problém sehnat na sebe tričko, které mi nebude pod prsa a kalhoty, které nekončí nad kotníkama.

  superkarma: 0 03.05.2007, 12:45:46
 5. avatar
  [3] pavlama [*]

  Petraoz: a zkoušela jsi naproti Mekáče? Já totiž mám pár kileček navíc, ale rozhodla jsem se s nima bojovat. Docela mě motivuje právě tenhle sekáč.. je tam dost věcí ale řekla bych, že snadněji se nakupuje těm štíhlejším

  superkarma: 0 03.05.2007, 12:19:03
 6. avatar
  [2] gerda [*]

  Petraoz: mně se taky zdá, že v Praze to mají lepší. Tady u nás na Moravě máme ve městě sekáče taky, ale o nějakých značkách nevím. Jo, vlastně je tady Unimoda, tam mají značkové oblečení, jenomže to jsou vyloženě módní věci a já potřebuju spíš sportovní eleganci, klasickou kvalitu a ta v sekáčích moc vidět není.

  superkarma: 0 03.05.2007, 11:04:34
 7. avatar
  [1] Petraoz [*]

  Ahoj,
  já bych ráda do nějakého sekáče šla. Nevím ale, jestli to je mýma nohama nebo hlavou, nějak nemůžu v Ostravě nějakej "fajnej" najít :o))

  superkarma: 0 03.05.2007, 10:33:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme