Také čtenářka Kamir má nick složený z jména a příjmení. Poradila jí to jedna uvědomělá malá slečna, sběhlá v počítačových online hrách.

Je to krása, když vidíte, jak si děti berou příklad z rodičů, prarodičů. Ale funguje to i opačně...


Milé ženy, muži IN,  
nejprve se představím jmenuji se Mirka. Je to už nějaký pátek co jsem byla požádána abych v době nepřítomnosti jedné malé slečny se starala o virtuální hru na internetu. Celá rodina odmítli hrát 14 dní s hrobníkem a vydávat se na lov lovit kde koho co. Jak mě malá slečna poučila vše běželo jak  mělo asi 20 min u PC a je hotovo. 2 dny na zkušenou jsme lovily spolu. Mezi tím časem jsem brouzdala po internetu abych užila čas. Mezi těmi stránkami byli Vaše a já zakládala 1 přihlášení po vzoru o 30 let mladší slečny „no teto, přeci tam nebudeš psát nic osobního“ varování které udělujem dětem její dětský hráčský nick byl NALIROKA poučila mě jsem KAMIR. Používám ho všude, je hezké když jsou přezdívky s nápadem né jméno a příjmení. Vybavuje se mi přísloví jména hloupých na všech sloupích.

Ale každého věc pěkný den s pozdravem,

KAMIR

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části našíVěrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama