Maminka s nickem Kamir nakupuje školní pomůcky i několikrát, poněvadž její děti pořád něco ztrácí. Jak už to u dětí bývá. Přečtěte si další školní příspěvek.

Pěkné ráno milé ženy muži IN,
Máme staršího syna a o 6 let mladší dceru. Poučeni od syna,že ne vždy to nejdražší značkové vydrží nebo by i vydrželo,kdyby se neztrácelo. Dcera byla pečlivější, neztrácela tolik ráda měla s obrázky pastelky,fixi pera mi rodičovstvo vycvičené od syna s trvanlivostí měsíc jsme dceru měli jako kytičku. Někdy nakoupily babičky něco pod stromeček, mívala z toho velkou radost(radost nakupovat) na rozdíl od syna který komentoval,že o toto si rozhodně nenapsal.
Je to už nějaký rok,  kdy dcera nastoupila na osmileté gymnázium.Kde jak už to bývá v dnešní počítačové době byli výsledky prospěchové, kázeňské na internetových stránkách.Jak pochvaly tak nenosení pomůcek,ůkolů.ZA 1 měsíc jsme měli s naší kytičkou hned 4x NP(nenosení pomůcek).Neustále neměla kružítko.Odpověď,že ho ztratila

Přiznám vadilo mi to..Když už jsme v listopadu měli 4 kus a  snižovali kvalitu kružítek bylo mi podezřelé,že nejsou alespoň torza.Naše domluva zněla pří velkém nákupu(1 x za 14 dní) ať si koupí co potřebuje, pokud bude kružítko nekupujeme chipsy brambůrky  NP nebude(nenosení pomůcek) ať koupí třeba více ks.Mé dotazy,kde se dloubou,píchají nebyli vyslyšeny.

Chcete závěr?trvalo to rok,když jsme 25.6.kupovali x té kružítko nejlevnější kvality a já kladla odpor,že už nerýsují ať si vezme ty chipsy co má ráda odpověděla mi.“S tím skříňku neotevřu,když zapomenu klíče“.:)
Šla jsem do kolen. Další rok jsme koupili kvalitní zámek na čísla(vydržel 2 měsíce) ale kružítko měla celý rok.

Krásné rodičovské dny s úsměvem Mirka (Kamir)

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Mirko, děkuji za příspěvek a mějte s těmi vašimi školáky trpělivost. A doufejte, že jim to ztrácení nevydrží až do dospělosti ))
Pěkný, i když poněkud deštivý den
Saša

Téma dnešního dne: Ta škola nás zruinuje

Ať už máte školou povinné děti nebo vnuky, vyjádřete se k tomuto aktuálnímu tématu.
A napište i vy, které třeba právě studujete.

  • Zdají se vám výdaje za školní pomůcky vysoké?
  • Nebo je zvládáte?
  • Pomáhají například babičky a dědečkové?
  • Nosí aktovku s předstihem už Ježíšek?
  • Nakupujete s předstihem nebo na poslední chvíli?
  • Za co jste utratily nejvíc?
  • Využijí vaše děti všechno, co dostanou ve škole na seznamu?
  • Kolik vás stojí zájmové kroužky?
  • Štve vás, že zrušili „pastelkovné“, proč myslíte, že to udělali?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z maminek odměním krásným dárkem, na který už by ji asi po nákupu nezbylo – parfémem Slip Daring od firmy Avon

parfem

Reklama