Novinky

Kamil Střihavka & Leaders! akusticky na Střeleckém ostrově

Po zcela vyprodaných dvou pražských koncertech se zpěvák Kamil Střihavka rozhodl koncertovat opět v Praze. Se svou kapelou LEADERS! odehraje 25. června od 19:30 hod. akustický koncert, a to v místě přímo stvořeném k romantice – na pražském Střeleckém ostrově. Co si lze přát víc, než k akustickému pojetí skladeb jedno z nejkrásnějších míst v Praze. Nenechte si proto tento koncert rozhodně ujít!

kamil

Když Kamil Střihavka přichystal s kapelou LEADERS! v roce 2014 jarní akustické turné, bylo to vkročení na tenký led, protože nikdy takové turné nedělal a nemohl ani předpokládat, s jakým ohlasem se setká. Nicméně záměr vedený jeho instinktem ukázat se fanouškům i v jiné akustické podobě, vyšel, a to, co se dalo v optimistických vizích v začátku plánů přepokládat, se stalo skutečností. Jarní akustické turné Kamila Střihavky dosáhlo nečekaného úspěchu. Ukázalo se, že nic není nemožné, jestliže se zcela jinými aranžemi vynikla podstata písní samotných, v čele s jedním z nejlepších českých rockových hlasů za doprovodu excelentních hudebníků. Proto také vznikl nápad koncerty uspořádat i na podzim téhož roku. Návštěvník takového komorního koncertu má jedinečnou možnost, poslechnout si v pohodlí polstrované sedačky víc než jednu desku, a to v mnohem nižší hlukové hladině, než jsou rockové koncerty „na stojáka a poslechnout si příběhy, které se společně s emocemi formou písní snaží Kamil Střihavka vyprávět.

kamil

Protože akustické verze skladeb zaujaly spoustu Kamilových fanoušků, akustické koncerty pokračují dál… A pokud se chystáte 25. června na Letňák – Střelecký ostrov, rozhodně nebudete litovat. Jako host vystoupí kytarista Michal Pavlíček a speciálním hostem pouze na tomto koncertu bude Pavel Bady Zbořil na bicí nástroje.

Vstupenky lze zakoupit na ticketstream.cz. Více informací naleznete na stránkách www.strihavka.cz.

   
11.06.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] phoebe24 [*]

  Moc pěknej. Jen se vždycky leknu, když ho potkám, jak je mrňavej. Přes obrazovku i na jevišti z něj sálá veliký charisma, tak to není nějak patrný, ale je to fakt prcek.

  superkarma: 0 11.06.2015, 16:28:16
 2. avatar
  [3] luneta [*]

  murat — #2pořád stejnej,on snad nestárne a obdivuju,že má pořád tak dlouhý krásný vlasy.Stím musí mít práce

  superkarma: 0 11.06.2015, 08:58:47
 3. [2] murat [*]

  teda pěknejSml52

  1. na komentář reaguje luneta — #3
  superkarma: 1 11.06.2015, 08:43:08
 4. [1] murat [*]

  je pořád pěkněj Sml22

  superkarma: 0 11.06.2015, 08:42:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme