Magie

Kameny, které mohou pomoci zrozencům ve znamení Raka

Znamení zvěrokruhu se posunulo opět o jedno políčko do letního kardinálního raka. S rakem mám já sama velmi osobní vztah, byl v něm narozen můj děda, můj tatínek, můj bývalý manžel, můj syn a já sama ho mám v horoskopu také velmi silně obsazený.

kámenPodle výkladu astrologa Vítka Kuntoše, se kterým se často setkáváte na stránkách Žena-in.cz, v něm sídlí mé vztahy a rodina. Rak má mnoho kvalitních a dobrých vlastností, ovšem jeho temná stránka také stojí za to, pokud převáží nad tou světlejší.
Podle karmických problémů od Hany Greil rak pod vlivem špatné karmy je osobou, u které se rodičovská láska stává monstrem (tuto pasáž miluje zvlášť má dcera ). Takový rak sedí na rozvoji svého dítěte jako kvočna na vejcích, nedovolí žádnou sebejistotu, v povolání se stává tyranem, který chce přirozeně to nejlepší pro sebe. Nejraději by celou svoji rodinu zavřel do krytu a zabránil každému vlivu z venku. Když se jeho karma obrátí proti němu, cítí všude nebezpečí a trpí představami, že jej někdo pronásleduje. K tomu ještě přijde strašná vášeň shromaždovat. Nic se nezahodí, mohlo by se to někdy hodit... Ano, občas v sobě nějaký podobný vliv i zaznamenám :-), ale nic není definitivní, a pokud si, milí raci, kteří máte stín své karmy v povědomí, vykasáte rukávy a pustíte se do práce sami na sobě, odměna se jistě dostaví.

U této práce můžete požádat o pomoc či posilu nějaký z polodrahokamů, které vám nyní představujeme:

 • Jaspis – činí raka přístupným darům matky přírody, která nás živí a ochraňuje. Podporuje jeho ochotu ji hájit a pečovat o ni, aniž by za to očekávala odměnu. Posiluje jeho výdrž a smysl pro realitu.
 • Avanturín – uklidňuje emocionální zmatky, kterým se rak často cítí vystaven kvůli své přílišné citlivosti. Prohlubuje jeho vztah k silám působícím v přírodě a umožňuje mu čerpat z ní klid a sílu.
 • Korál – dodává rakovi stabilitu a sebejistotu. Zároveň mu pomáhá zbavit se nepružných emocionálních struktur a přizpůsobit se měnícím se životním podmínkám.
 • Jadeit – vyrovnává s harmonizuje pocity zrozence ve znamení raka tak, aby se s větším klidem a vnímavosti věnoval krásám světa a nechal je na sebe intenzivněji působit. Dává mu sílu správným způsobem rozdělovat dary svého srdce.
 • Karneol – patří k rakovi podle indiánské tradice, s jeho pomocí se dokáže snadněji oprostit od minulosti, být přístupnější současnosti a budoucnosti a s důvěrou se nechat unášet životem. Podporuje trvalost jeho citů (bez přílišného lpění) a také schopnost ztvárnit tvůrčím způsobem vlastní vjemy a pocity. 

Čtěte také:

   
25.06.2015 - Astrologie - autor: Helena Pelikánová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] RenataMor [*]

  asi si nějaký pořídím, když už nepomůže, jsou aspoň krásnýSml59

  superkarma: 0 25.06.2015, 11:39:17
 2. [3] bobani [*]

  věřím tomu

  superkarma: 0 25.06.2015, 08:39:47
 3. [2] manislava [*]

  někdy mám dny-kdz mi nepomůže nic , leda kamenem do hlavy-a to stačí obyčejnej Sml30

  superkarma: 0 25.06.2015, 06:34:28
 4. [1] Breberka456 [*]

  krásný kámen na obrázku, raky znám - je to s nimi občas náročný Sml22

  superkarma: 0 25.06.2015, 06:22:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme