Magie

Kameny, které mohou pomoci zrozencům ve znamení Berana

Konec března patří podle zvěrokruhu  znamení Berana. Beran jako každé znamení oplývá krom těch pozitivních vlastností  i těmi negativními. Tak jako mince má dvě strany a každé světlo stín, tak i Beran se rodí na tento svět s karmickými problémy, které k němu neodmyslitelně patří.

Mezi ty, se kterými právě Beran nejobtížněji bojuje, jmenuje Hana Greil několik těch nejvýraznějších – pokud se Beran obrátí tváří ke svému stínu, potom se každý stává jeho nepřítelem, s nímž bezectně bojuje. Vždy je otevřený všemu novému a připraven se učit a poznávat, ale najednou je vše staré jen smetí, které je neprodleně potřeba odstranit. To samé platí pro lidi, které má Beran rád. Už mu není nic dobré, všichni jsou idioti a ještě ke všemu pomalí! V této pozici (temné) se z beránka stane vzteklý beran. Zničí jiným lidem kariéru, nikoho nepustí ke slovu. Po sexuální stránce se stane nezmarem. K okolí se chová výjimečně agresivně a jeho pozitivní vlastnosti zmizí v dál...

kameny

Pokud se zrozenec v Beranu opravdu ocitne na cestě svého horšího já, i pro něj byly určeny drahokamy, které mu na jeho cestě mohou přidat  barevné světlo do duše, a tak jeho negativní vlastnosti obrousit a uhladit.

 • Hematit – uvádí do souladu vznešené cíle beranovy s reálnými podmínkami. Sjednocuje jeho rozptýlenou energii, a zásobuje tak berana novou sílou. Tento kámen mu dodává i v nejtěžších časech odvahu a pomáhá mu poučit se ze životních zkušeností a stát se rozvážnějším a trpělivějším.
 • Rudý jaspis – propůjčuje Beranovi vytrvalost a trpělivost, aniž by přitom ztratil své nadšení. Jeho impulzivní energii obohacuje o prozíravost, moudrost  soucit a posiluje jeho ochotu činit dobro a sloužit Bohu jako nezištný prostředník.
 • Rudý karneol – harmonizuje s živostí a tvořivostí berana a zároveň uzemňuje jeho energii. Podporuje jeho výdrž při uskutečňování nápadů a pomáhá mu neztrácet radost z daného okamžiku při sledování cílů, zaměřených do budoucna.
 • Rudý opál – který je Beranovi přiřazen i podle indiánské tradice, udržuje jeho energii v pohybu. Mírní jeho deprese a učí ho nebránit se běhu života a jednat v souladu s jeho zákony. 
 • Granát – podporuje svým tmavě červeným ohněm Beranovu sebedůvěru, sílu vůle a jeho pohnutky k veškeré konstruktivní činnosti. Podporuje uskutečnění jeho úmyslů a schopnost neztrácet přitom ze zřetele podstatu věcí a neupadat do povrchnosti. Granát umožňuje beranovi vědomě směřovat jeho sexuální energii a intenzivněji ji prožívat.
 • Rubín – zdokonaluje Berana na všech úrovních, zjemňuje jeho energie. Zušlechťuje jeho pohnutky a posiluje jeho inspiraci a tvořivost. Tento kámen umožňuje Beranovi objevit vyšší aspekt jeho sexuality. Do jeho intenzivní činorodosti nechává pronikat blahodárné teplo lásky a podněty k nadšenému hledání cílů, sloužících duchovnímu rozvoji.
 • Rudý turmalín – zprostředkovává Beranovi energie plné lásky a zároveň i cílevědomosti. Pomáhá mu smířit se se slabými stránkami jeho osobnosti a odstraňuje zábrany, znemožňující projev jeho bytosti. Mimoto zvyšuje vibrace tohoto zrozence takovým způsobem, že pak sám může přijímat  Boží lásku a také ji s radostí věnovat svým bližním.

Čtěte také:

   
24.03.2015 - Astrologie - autor: Klaudie Lišková

Komentáře:

 1. [4] bobani [*]

  to je moje . vyhovuje granát

  superkarma: 0 17.06.2015, 22:06:41
 2. [3] kozeluhova [*]

  Ano tvrdé palice

  superkarma: 0 31.03.2015, 16:19:22
 3. [2] Lenda26 [*]

  Nemyslim si že kámen v něčem pomůže Sml80Sml30

  superkarma: 0 30.03.2015, 11:04:03
 4. [1] Breberka456 [*]

  no jo, berani - tvrdé palice Sml58

  jejich kameny by mě asi neoslovily i když rudý opál to zní zajímavě, ani jsem nevěděla, že existuje

  superkarma: 0 24.03.2015, 06:36:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme