Snad ten nadpis mluví za vše, nemám co k tomu dodat. Jsem v situaci rukojmího, který se musí rozhodnout pro jedno nebo pro druhé zlo: nic kamarádce neříct a lhát, nebo ji udělat nešťastnou a rozvrátit jim manželství?Jakousi náhodou, nebo neopatrností se mi doneslo a později jsem se o tom přesvědčila, že to Milan táhne s nějako kočičkou.
Neřešila jsem to, nebyla to má věc a navíc jsem tomu ani nevěřila. Ne že by měli s Milenou nějak extra idylické manželství, ostatně které manželství je po pěti letech bez mráčků, ale prostě jsem to nechtěla řešit.

Pak se ale, aniž bych po tom nějak pátrala, objevovaly další a další indicie, které to potvrzovaly, a já začala mít obavy, jestli to není pravda. JE.
Můj muž s Milanem podniká, a když jsem se mu svěřila s mým podezřením, nevyvracel mi ho. Dokonce mi řekl i další pikantnosti z jeho záletů a chtě-nechtě mě do celé "kauzy" zatáhl coby spolupachatele...

Milenka není jedna, ale je jich asi pět, resp. žádné milenky to nejsou, jde o nahodilé známosti, které Milan na přeskáčku navštěvuje a obšťastňuje se s nimi... Neznám je a ani nechci vědět, kde k nim přišel. Nechci po tom pátrat a dělat nad ním policajta. Chci nic nevědět, protože bych nemusela řešit to příšerný dilema: říct to jeho ženě, nebo ne...!?


Poraďte, jak z toho vyjít ven s čistým svědomím?

Reklama