Bulvár

Kamarádku vyhostili z Anglie

Ahojky,

kamarádka jela jako au-pair do Velké Británie hned po maturitě. Dostala se do rodiny se dvěma holčinama ve věku kolem 10 let.

Ze začátku si z ní moc nedělaly, ale jednou ji nějak naštvaly, začala jim příšerně nadávat, nejdřív česky, pak anglicky a pak bylo všechno OK, začaly ji brát.

Holky bydlely jen s mamkou, rodiče sice nebyli rozvedeni, ale žili odděleně. Jejich taťka je navštěvoval a do kamarádky se zamiloval, byl starší o 25 let. Vlastně se zamilovali navzájem.

Jednou, když se vraceli z Floridy z dovolené, čekalo je na letišti překvapení, manželka je totiž odhalila a napráskala, že kamarádka nemá občanství, takže ji z Anglie vyhostili. Ale protože její nový přítel byl šikovný a bohatý, zařídil jí návrat i novou rodinu.

Nakonec spolu začali žít, ale kamarádka byla v takové zlaté kleci - nemohla pracovat, neměla kamarády mezi svými vrstevníky, neměla svoje vlastní peníze, ale když potřebovala, měla jich dost. Chtěla se kvůli tomu s přítelem (už rozvedeným) rozejít, ale vždycky ji ukecal. Vydrželo jim to 7 let.

Nedávno se s ním kamarádka definitivně rozešla a vrátila se do Čech. Tak nevím, zda jí au-pair víc dalo nebo vzalo - umí sice perfektně anglicky, ale má zlomené srdce a deprese z rozchodu, přítel jí nevrátil ani osobní věci, chtěla dítě, nevyšlo to (nebo spíš on už nechtěl?). 

A to se tak milovali...

Sepy


Milá Sepy,
těžko Vaši kamarádku odsuzovat i obhajovat. V každém případě sedm let je opravdu dlouhá doba, a tak nezbývá než popřát, ať toho pravého najde tady v Čechách!

   
23.01.2006 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Sepy [*]

  trdlo: tos asi blbě pochopila, ona neřvala sprostě a nevim, jak ty, ale kdybych uklidila a slečny by se mi po bytě producírovaly v zablácenejch botách a neposlouchaly mě, tak bych taky nadávala. Respekt musí bejt. A s tou hlavou rodiny? Kdybys pořádně četla - žili odloučeně, byli před rozvodem, akorát manželka nějak neskousla, že si ten její bejvalej nabrnknul mladší.

  superkarma: 0 24.01.2006, 09:48:01
 2. [8] Anai [*]

  Jéje, "zlatou klec" jsem nikdy nepoznala, co já bych za ní dala!!!! Už od ranného dětství jsem se musela vždy postarat sama o sebe, nikdo mi nerozmazloval a vždycky mi chyběli peníze (snad jen tři roky po rozvodu ne, to jsem žila s bohatým přítelem a pronajímala svůj byt, ale byla zas nešťastná, protože on mě nemiloval a dělala jsem mu jen služku a výchovatelku jeho dceři).

  superkarma: 0 24.01.2006, 09:14:56
 3. avatar
  [6] trdlo [*]

  Jak velice profesionalni, sproste nadavat a rvat na deti, a pak si este narazit tatinka . Za tohle nekomu platit, to bych musela trkat. Bud rada, ze te pani manzelka nedeportovala osobne.

  superkarma: 0 24.01.2006, 04:47:15
 4. [5] a.... [*]

  tak jsem si tu dnes přečetla pár článků o au-pair...a závěr z toho jediný...BÓŽE HOLKY, ŽE TAM VŮBEC LEZETE

  superkarma: 0 23.01.2006, 15:27:55
 5. avatar
  [4] Sepy [*]

  meandr:

  superkarma: 0 23.01.2006, 15:20:02
 6. avatar
  [3] Meander [*]

  Moji kámošku taky vyhostili z Anglie. Za čórky

  superkarma: 0 23.01.2006, 15:17:10
 7. avatar
  [2] Sepy [*]

  Myslím, že nezasteskne. Ona je holka šikovná a zvládne žít i bez klícky

  superkarma: 0 23.01.2006, 15:08:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme