Bulvár

Kamarádka Simča

I z původních vzájemných rozpaků či dokonce mírných antipatií se může vyvinout krásné přátelství. Nevěříte? Tak si přečtěte příspěvek, který nám do redakce poslala čtenářka s nickem maja, které děkujeme.

Dobrý den. Ráda bych se s vámi chtěla podělit o svoji nejlepší kamarádku. Tu opravdovou mám jednu. Naše kamarádství začalo ještě na základní škole, a to tak, že jsme se každé ráno vídaly v autobuse. Mně vadilo, jak je neprůbojná, a ona mě neměla ráda za to, že jsem hned po ránu všude slyšet.

Párkrát jsem si přisedla a začaly jsme se bavit. Netrvalo to dlouho a ona mi držela místo v autobuse pravidelně a z nás se staly nerozlučitelné kamarádky. První lásky, zábavy, diskotéky... tam jsme chodily spolu a bavily se, nikdy nám nepřišlo divné, že probíráme i hodně osobní věci.

Když jsem potřebovala pomoci, byla tady vždycky. Na druhou stranu - když naznačila, že by možná potřebovala pomoc, i já jsem tady vždycky pro ni. Nikdy jsme to neřekly nahlas, ale obě to víme.

Od té doby, co jsem nastoupila po mateřské do práce, tak nemám bohužel tolik času a na kafe se domlouváme rok (nemůžeme se shodnout ve svém volném čase). Je to jediný opravdový přítel, který mi nikdy neublížil a který stál vždycky při mně.

Simčo, díky za všechno.

maje

Vaše kamarádství je důkazem toho, že protiklady se přitahují. Zřejmě se báječně doplňujete a my vám to všichni moc přejeme.

Milé čtenářky, máte také nějaký zajímavý příklad, jak zdánlivě rozdílné povahy můžou utvořit dokonalou přátelskou dvojici? Ještě máte čas, poslat nám svůj příspěvek na dnešní téma Kamarádky

redakce@zena-in.cz

   
24.11.2009 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] enka1 [*]

  maje — #2 Ona o tom vlastně píše i TanaMSml60

  superkarma: 0 24.11.2009, 15:32:48
 2. avatar
  [2] maje [*]

  enka1 — #1 přesně.Sml22Sml22Sml59když by bylo jedné nebo druhé ouvej, stačí se zmínit a jsme tady jedna pro druhou - jak v časech příjemných tak i v těch špatných. jsem vděčná za to, že Simču mámSml22Sml16Sml67

  1. na komentář reaguje enka1 — #3
  superkarma: 0 24.11.2009, 14:59:15
 3. avatar
  [1] enka1 [*]

  Takové kamarádky nemusíš vidět léta a přece a pořád TO je.

  1. na komentář reaguje maje — #2
  superkarma: 0 24.11.2009, 14:52:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme