Ahojte žena-inky,

to je dnes ale zajímavé téma, jsem docela zvědavá, kolik přijde příspěvků... A jak to mám s chozením do postele já? Asi takto:

Když mi bylo sedmnáct, jela jsem na vodák. Byla jsem stydlivá, nesmělá, připadala jsem si nehezká a nezajímavá. Ale světe div se, zalíbila jsem se jednomu spoluvodákovi a on se líbil mně. Začal mě uhánět, ale já pořád byla taková zmatená. Jednoho dne jsem zahlédla v jeho peněžence fotku dívky. Dost mě to naštvalo. Má doma slečnu, tak co chce ode mě? A tak jsem se ho zeptala. A víte, co on na to? ,,Ale vždyť kamarádi se mají přeci taky rádi."

Ta věta byla v mém životě zlomová, probudila ve mě živočicha :-) Tak nějak mi přišlo, že ten kluk má pravdu. Asi půl roku po návratu z vodáku mi dotyčný zavolal a ukecal mě na jakési rande. Ještě týž večer jsme se spolu vyspali, byl to můj první sex a bylo to skvělé.

Od té doby to bylo tak, že když se mi nějaký kluk líbil a já se líbila jemu, tak vždycky došlo i na ten sex. A vždycky docela brzo po seznámení. Né že bych byla přelétavá, vždycky to byly vztahy na delší dobu, nikdy ne na jednu noc. Ale prostě jsem kolem milování nikdy nedělala dusno, užívala jsem si to.

Díky svému přístupu mám i nynějšího skvělého manžela. On byl totiž ještě nesmělejší a stydlivější než já. A kdybych si ho tenkrát nesvedla a "neznásilnila", nevím, zda by se k tomu kdy dokopal. V posteli nám to klape a já nemám potřebu hledat uspokojení jinde. Možná to bude i tím, že jsem se před lety dost vybláznila. Ozkoušela jsem pár chlapíků, ale ten můj je stejně nejlepší :-)

Sepy


Děkujeme za pěkný příspěvek :)

Jak je to s Vámi a vztahy, milé ženy-in? Jdete hned na věc? Svádíte k sexu Vy muže nebo oni Vás? A jak rychle se necháte svést? Řekl Vám už někdy nějaký muž "ještě ne"? Podělte se o své zážitky na redakce@zena-in.cz!

Reklama