Vztahy

Kamarád neustále mluví o sexu. A pomlouvá svou přítelkyni

Sexuální život je součástí každého vztahu a záleží jen na konkrétní dvojici, jaký ho má. Je to čistě soukromá věc, i když samozřejmě občas si kamarádi nebo kamarádky o sexu povídají. Co když to ale někdo přehání a navíc si vymýšlí?

Asi to není ojedinělé, že si lidé mezi kamarády postěžují na svůj sexuální život, nebo si ho naopak pochvalují. I tady ale platí, že všeho moc škodí - když totiž někdo mluví o sexu neustále, a navíc dost nevybíravě, může to být pro okolí nepříjemné.

Přečtěte si také:

„Nepříjemné to rozhodně je. Nejsem žádný puritán, ale když je něčeho moc, tedy konkrétně řečí o sexu, nejsem z toho odvázaný,“ říká čtyřicetiletý Jirka, s kterým jsem se bavila o tom, jak často chlapi probírají ženské a sex. „Já si o sexu s kámoši v hospodě občas pokecám, ale samozřejmě ne pokaždé, když se potkáme. Rozhodně ale nikdy nemluvíme o svých partnerkách, to jen občas někdo něco naznačí.

muž debilTo ale neplatí, když přijde na pivo František, který mluví o sexu a o své přítelkyni neustále. Je nechutné, co všechno vypráví, já to nesnáším a myslím, že ostatním kámošům to taky vadí. Všichni totiž jeho přítelkyni známe a on o ní nemluví moc hezky, často ji uráží a ponižuje a mluví sprostě. Možná je to pravda, možná ne, ale proč to máme vědět? Je to nedůstojné dospělého chlapa.

Všechno začíná, už když František přijde do hospody. Mezi jeho prvními větami je nějaká o sexu, třeba ´už tři dny jsem si nezaš...´ nebo ´včera nic nebylo, už zase...´ A během večera je toho ještě mnohem víc. Štve mě to. Mě osobně nezajímá, kolikrát za víkend a kde všude to dělali, jestli jeho přítelkyni baví nebo nebaví orální sex, že je s ní v posteli nuda nebo že dneska přijde domů a bude sex. Kromě toho mám pocit, že si tak polovinu věcí vymýšlí, aby byl zajímavý, že skutečnost je trochu jiná.

Bohužel nepomáhá ani to, když mu řekneme, aby si ty řeči už nechal, nebo když se začneme bavit o něčem jiném. Ty své poznámky si František neodpustí. Chová se jako puberťák, tohle se prostě nedělá.“

Co si o tom myslíte?

Vadilo by vám, kdyby o vás partner mluvil s kamarády?

Možnost%
Vadilo, a hodně. Ale co bych s tím mohla dělat?44,4
Asi vadilo, radši to nechci vědět.12,7
Nevím, to neřeším.7,9
Nikdy jsem o tom nepřemýšlela.3,2
Asi nevadilo, když se to nedozvím.3,2
Nevadilo, ať si říká, co chce.1,6
Já doufám, že o mně tohle partner neříká.23,8
Jiná odpověď (napište do diskuse).3,2

Další články v magazínu:

   
10.01.2014 - Příběhy - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. [11] telelot [*]

  naštěstí manžel není "zastydlý puberťák" a tohle u nás nehrozí...Sml30

  superkarma: 0 11.01.2014, 07:56:29
 2. avatar
  [10] kobližka [*]

  Ono něco jiného je,když se o intimnostech v sexu mluví o někom koho neznáte,ale pokud je to známý(á),nebo kamarád,je to fakt nejen hodně trapné,ale i nevkusné.

  Já měla kdysi šéfa (pablb) a ten svojí ženu shazoval řečma právě o intimnostech jejich vztahu i když u toho ona byla.Dokonce i na pracovní poradě.Všem to bylo krajně nepříjemné,až se jednoho dne ozval "silný" jedinec,který mu na rovinu řekl,aby svojí ženu podobnými řečmi neurážel.A silného jedince bylo potřeba,onen pan šéf byl psychický manipulátor a tyran...zblnul v scientologické sektě!

  superkarma: 0 10.01.2014, 21:45:33
 3. avatar
  [9] kobližka [*]

  Sakra,co jste v té hospodě za chlapy?To nedokážete užvatlanému Františkovi dát do huby?Nebo přinejmenším to hned utnout...jednoduše stačí sednout si třeba k jinému stolu.Nebo změnit hospodu,nebo kamaráda....

  superkarma: 0 10.01.2014, 20:46:23
 4. avatar
  [8] samecka [*]

  Francaise — #5 kdyby jen na mozek...Sml24

  superkarma: 0 10.01.2014, 19:38:57
 5. avatar
  [7] Dudlajlama [*]

  Francaise — #5 Sml67

  superkarma: 0 10.01.2014, 17:09:38
 6. avatar
  [6] Mickey Mouse [*]

  O sexu konkrétně mluvím jen s několika málo vybranými důvěrnými přáteli a nejraději v soukromí.

  Rozhodně ani muži nerozebírají konkrétní sexuální zážitky v nějaké širší partě nebo v hospodě. Tam se vedou jen obecné hospodské řeči o sexu bez vztahu k aktuálním nebo minulým sexuálním partnerům.

  superkarma: 1 10.01.2014, 12:59:57
 7. avatar
  [5] Francaise [*]

  Byla jsem poučena (mužem), že neustále o sexu mluví ti muži, kteří ho mají málo. Prostě jim to tlačí na mozek, tak to napětí musí uvolnit alespoň verbálně.

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #7
  2. na komentář reaguje samecka — #8
  superkarma: 2 10.01.2014, 12:59:40
 8. avatar
  [4] Alenka0010 [*]

  Nikdy o sexu nemluvím ani s nejlepší kamarádkou a poslouchat něco takového by mi také bylo nepříjemné, je to dost intimní soukromí, které by si měl nechat každý jen pro sebe.

  superkarma: 0 10.01.2014, 12:15:53
 9. avatar
  [3] átéčko [*]

  Tak takové kamarády nemám. Anebo si přede mnou nikdo nedovolil takto mluvit.

  superkarma: 0 10.01.2014, 11:30:04
 10. avatar
  [2] Pentlička [*]

  No tak já řeči o sexu nemusím vůbec a když už, tak mi nevadí nějaká obecná poznámka nebo vtípek. Ale v životě jsem nikomu nelíčila svůj sexuální život a pokud by to dělal můj partner, považovala bych ho za hodně nevychovaného burana. Takového člověka bych za partnera nechtěla. Podle mě jsou věci, o kterých se prostě s kámoši nemluví a tohle je jedna z nich.

  superkarma: 5 10.01.2014, 08:44:55
 11. [1] Rikina [*]

  Ále... obecně ženy se taky baví o lecčems, co bych já pokládala za soukromé, a mezi kamarádkama neprobírala, a co zhusta říkají o svých partnerech, to by se Jirka a ostatní pánové asi divili. Sml57 Přičemž dámy neváhají tyto věci sdělovat i úplně cizím osobám, popřípadě to probírají na veřejnosti nahlas, aniž by je zarazilo, že to slyší každý v okruhu 200 metrů. Co já už se dozvěděla intimností ve vlaku, například. Sml80 Možná že zmiňovaný František je povahy bezprostřední a uvažování jednoduššího, a možná že to tak ani není, a jediný, který s tím má problém, je pan Jirka. Kdo ví. Sml80 Já bych to neřešila.

  superkarma: 1 10.01.2014, 08:05:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme