.

Kam vyrazit v horkém dnu v Praze? Vyzkoušeli jsme venkovní bazén v Erpet golf centru

Novinky

Kam vyrazit v horkém dnu v Praze? Vyzkoušeli jsme venkovní bazén v Erpet golf centru

erpet 1

Najít v Praze oázu klidu, kde si odpočinete jako na dovolené není tak lehké. Ovšem my jsme takové místo našli a nachází se na Smíchově. Pražský Erpet nabízí nádherný bazén a malé brouzdaliště, krásná a pohodlná lehátka, plný bar a klidné okolí. Podívejte se na fotografie z místa, kde si odpočinete, opálíte se a ještě vás budou obsluhovat až k vašemu lehátku. Dovolená v Praze!

plavková sezona

Do Erpetu jsem vyrazila v týdnu, abych zjistila jestli je stále tak kouzelným místem, jako jsme zjišťovaly loni s kolegyní Markétou. A bylo to tak skvělé, že jsem odcházela až kolem půl deváté večer. Poležela jsem si na lehátkách, které jsou rozseté po celém prostoru kolem bazénu i na trávě za ním. Nebojte se, najdete i stín, ale k bazénu se přeci chodí většina lidí opalovat. Podívejte se na fotografiích, zda na vás dýchne ta správná letní atmosféra.

erpet 2

lehatka

v erpetu

bazen v erpetu

fotnanka

Brzy vám představím také několik specialit z jejich thajského menu. Informace o vstupném a možnostech dalších aktivit (golf, tenis, squash, stolní tenis) najdete v odkaze: www.erpetgolfcentrum.cz

relax zona

   
01.07.2016 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme