Bulvár

Kam vyrazit na Valentýna?


Pro ty, kteří chtějí oslavit Valentýna netradičně, ale i pro ty, jež ho nechtějí slavit vůbec a chtějí se přitom vyhnout přeslazeným filmům v televizi, je na tento pátek a sobotu přichystána celá řada akcí.

Vdavek chtivé dámy jistě ocení návštěvu Svatebního veletrhu. Je otevřen od pátku do neděle v dejvickém hotelu Diplomat. Vstupné je dobrovolné a jeho výtěžek poputuje na konto nadace Terezy Maxové.
Že dáváte před svatebními šaty přednost květinám? Zajděte do pražské botanické na výstavu orchidejí. Začíná v sobotu. Z botanické je to do ZOO jen pár kroků. Když jí v sobotu navštívíte, můžete se podívat na ukázku cvičení zvířat.

Milovníci zimy by v sobotu neměli chybět ve Žlutých lázních. Na programu je zábava ve sněžném parku, běžecký okruh, bobování, sáňkování a sněžné skútry pro děti. Zimní den ve Žlutých lázní bude pro návštěvníky zdarma.

Máte tajná přání? Pošlete je k obloze! U O2 Areny začíná valentýnský večer v 17 hodin. K nebi vzlétnou stovky létajících přání. I vy si můžete poslat to své nebo se jen pokochat nevšedním zážitkem.

V rámci Národního týdne manželství se v bazilice sv. Petra a Pavla, kde jsou uloženy ostatky sv. Valentýna, pořádá Pouť snoubenců.

Pokud jste spíše noční tvor, můžete zajít na premiérový Valentýnský maškarní ples malířů a lakýrníků, který se koná v sále restaurace Ve mlýně v Praze 4. Temperamentnějším náturám můžeme doporučit Valentýnskou párty v klubu Tropison. Dychtivého diváka i tanečníka ukojí dávka latinskoamerických rytmů.

Půjdete? Jaké akce se konají ve vašem městě?

   
12.02.2009 - Kultura - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ajiiiii13 [*]

  borovec: tak normálně Valentýna neslavím, ale takhle sympatickou oslavu bych si nechala líbit

  superkarma: 0 12.02.2009, 16:29:24
 2. avatar
  [1] borovec [*]

  My pojedeme vyzvednout 20 l pálenky.A večer budeme se sousedy ochutnávat.

  superkarma: 0 12.02.2009, 13:16:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme