Léto skončilo a začal čas plánování zimní dovolené na lyžích.  Kam se letos vydáte? Naším tipem je blízké Rakousko a region Salcbursko – více najdete na www.salzburgerland.com/cs/dovolena.

Rakousko je nejbližší a nejoblíbenější destinací českých lyžařů. Najdete tu mnoho lyžařských oblastí, mezi největší patří Salcbursko, Tyrolsko a Korutany. Všude jsou skvěle upravené sjezdovky a běžecké tratě, termální lázně a podniky, kde se budete bavit. Takže je jen na vás, co je vám nejbližší. Díky krátké vzdálenosti je to oblíbená oblast i pro prodloužený víkend.

Salcbursko

Region Salcbursko nabízí, co se týká zimních radovánek, širokou nabídku možností, které uspokojí milovníky sjezdovek, běžek, snowboardu, pěší turistiky, ale také využití saunových světů a bazénů.

Salcbursko

Dnešním trendem není stát od rána do tmy na lyžích, ale udělat si v pohodě přestávku na oběd. Když začne sněžit, odskočit si na horskou chatu na svařák či jaegertee. A úplně nejlepší zážitek je, když si po náročném lyžování můžete odpočinout v bazénu nebo sauně. Rakousko nabízí tolik možností vyžití, je dobré si dopředu naplánovat, co všechno chcete kromě lyžování či jízdy na snowboardu stihnout.

Salcbursko

Co vám můžeme doporučit? Máme vyzkoušená dvě salcburská střediska, a to mé oblíbené Schladming Planai a Flachau. Super lyžování, skvělé služby, upravené sjezdovky, dostatek horských chalup, kde se můžete najíst nebo se jen tak zastavit na čaj nebo na kafe, sednout si na lehátko a odpočívat před dalším pohybem na svahu. A když je sluníčko, pak je tento relax úplně božský!

Salcbursko

I když se na parkovišti hodně aut, jakmile vyjedete nahoru, zjistíte, že masa lidí se rozprostřela po kopcích a nemusíte mít obavy z davů lidí. Díky propojení dvou svahů si celý den můžete užívat sjezdovky a vzdalovat se a následně se vracet od sjezdovky, která vás nakonec zase svede k parkovišti.

Planai a Hochwurzen v lyžařském areálu Schladming jsou největší štýrská lyžařská oblast a středisko Schladmingských lyžařských houpaček 4 hor. „Schladmingská lyžařská houpačka 4 hor“ spojuje 4 největší štýrské lyžařské vrcholy (Planai, Hochwurzen, Hauser Kaibling a Reiteralm) a 126 kilometrů sjezdovek.

Salcbursko

Více o Planai najdete na www.planai.at/winter/cs/Czech.

Díky skipasu od Ski Amade můžete jednu permanentku využít pro celou oblast (pokud si nekoupíte pouze lokální skipass na 1 středisko). Má to spoustu výhod, můžete také využít řadu zajímavých slevových akcí, více najdete na www.skiamade.cz.

logo

Sdružení Ski Adame nabízí:

Zimní dovolená v Salcbursku

Hledáte zimní dovolenou? Klikněte na nabídky dovolené v Salcbursku! urlaub.salzburgerland.com/cs/zimni_dovolena

 Je to jednoduché: Zvolte jeden nebo několik balíčků, zadejte cestovní a kontaktní údaje. Podle přání zvolte další informace o dovolené. Odešlete poptávku. Od každého zvoleného partnera obdržíte e-mailem max. 5 nabídek.

Reklama