Po letních měsících, kdy se většina lidí věnuje spíš outdoorovým aktivitám, přicházejí opět do našich měst krásné velké cvičební akce, kde si můžete protáhnout tělo s těmi nejlepšími ve svém oboru.

Funaerobic show (Olomouc, 4. 10. 2014)

Roman Ondrášek, Milan Ondruš, Lenka Velínská, Zuzka Švíková, Ivka Krížová, Michaela Dobrá a další. Program je velmi pestrý a bude se konat ve dvou sálech.

Velký sál bude zaměřen na taneční choreografické lekce - Cardio dance, Latino hot!, House Moves, Explosiv dance, Team teach dance show, Port de Bras

Malý sál bude pro všechny, kteří mají v oblibě posilovací lekce nebo lekce z oblasti Body and Mind. Lekce budou bez choreografie s možnosti využití cvičebních pomůcek BOSU, ČINKY,OVER BALL.

Na programu bude Metabolic training, Deep Work, Tabata training, Slow toning&fascia release, Bosu pilates.

Kontakt a přihlášky zde.

Funaerobic show

ZUMBA® KLUCI V AKCI no. II. (Most, 4. 10. 2014)

3 hodiny s instruktory Capro Teamu Michalem Šubrem, Vilémem Matyášem a Davidem Juřinou & Lídou Tyrkovou

Program: 14.30 hod. prezence, platba 15.00 - 15.10 hod. Mažoretky Sluníčko Most 15.10 - 15.55 hod. Michal Šubr (Praha) ZUMBA® SHOW 15.55 - 16.45 hod. Vilém Matyáš (Praha) Zumba® SHOW 16.45 - 17.30 hod. David Danceman Juřina (Most) & Papi Sol Tyrkos alá Lída Tyrkováse ZUMBA®LATINO MIX FiT 17.30 hod. Losování dárkových balíčků a poukázek v 18.00 hod.

Kontakt a přihlášky zde.

Pilates a Joga Festival (Praha, 18. 10. 2014)

Festival Pilates a Jogy ve sportcentru Hamr, Praha 10. 12 lekcí ve dvou sálech, pod vedením skvělých instruktorů. Přijďte si vyzkoušet různé styly Pilates a Jogy s pomůckami i bez v různých úrovních pokročilosti... Inspirujte se a bavte se s námi.

Instruktoři: Havlová Věra, Neubertová Radka, Říhová Iva, Semrádová Tereza, Valdhans Michal.

Kontakt a přihlášky zde.

Den zdraví pro obézní a všechny příznivce zdravého životního stylu (Praha, 18. 10. 2014)

Tento den je určen všem, kteří se chtějí zbavit nadbytečných kilogramů a nevědí, jak na to, nebo nemají vůli dodržovat svá předsevzetí. Den zdraví se stal také tradičním setkáním těch, kteří potřebují celoživotní laskavou kontrolu, a každý rok si ověřují, jak jsou na tom s tělesnou kondicí a základními ukazateli, jako je množství tuku v těle, krevní tlak apod.

Po celý den bude probíhat cvičení pod vedením cvičitelek STOBu a hostů, a to současně v šesti tělocvičnách. Cvičení bude odstupňované podle intenzity od úplných začátečníků až po pokročilé. Budete si moci vyzkoušet různé druhy tanců, řecké tance s Marthou Elefteriadu, cvičení na fitballech s Helenou Jarkovskou, SM systém, tai-či, cvičení na bosu nebo pilobox apod.

Kontakt a přihlášky zde.

AEROBICMANIA - Mezinárodní kongres aerobiku, fitness a Body&mind (Brno, 18. 10. 2014)

Tradiční akce na tradičním místě. Přidejte se.

Instruktoři: Ondrášek Roman, Ondruš Milan , Růžičková Kristína, Vandasová Radka, Velínská Lenka

Místo: Univerzitní kampus FSpS

Kontakt a přihlášky zde.

Feel Joy! a Nessi TOUR (Praha, 26.10.2014)

Cvičte, tančete, posilujte, protahujte se... ale hlavně BAVTE SE!

Instruktoři: Čadanová Lucie, Růžičková Eliška, Semrádová Tereza, Švadlenková (Dubnová) Lucie

Fitcentrum: Studio Fascinace

Kontakt a přihlášky zde.

Autorka článku provozuje specializovaný server www.aerobic.cz.

Reklama