Vztahy

Kam se dívají muži!

 

Když jdu po ulici a dívám se do blba, bývám často ze svého stoického klidu vyrušen tvorem opačného pohlaví. Ne že by do mě ona osoba musela nutně šťouchnout. Stačí, že se okolo mne mihne. Že okolo mne projde a já stejně jako ostatní zvířátka zavětřím tu správnou samičku.

Co muže na ženských upoutá jako první? Každý z nás to má asi trochu jinak. Já osobně se dívám na obličej a výraz očí a hned poté sjedu k mléčným vakům. A je rozhodnuto. Nejde o velikost či malost ale o výraz očí a sympatičnost oblin. Nebo-li jsem horňák. Do té doby než jedu po schodech v metru nahoru a sleduji protijedoucí osoby. Přiznávám bez mučení, že zvlášť na jaře mi mnohé z vás dělají nebývalou radost a mnohdy fušuju do řemesla dolňákům.

 

Včera jsem oslovil několik osob mužského pohlaví jak to cítí oni.

Zde přináším výcuc odpovědí na tři otázky:

U oblečené ženy vás na první pohled nejvíce zaujme ?
U svlečené ženy vás na první pohled zaujme?

Na ženě je celkově nejdůležitější?

 

Programátor Petr:

na první pohled u oblečené ženy obličej, resp. oči a nejspíš to co má na sobě a co by mohlo být pod tím, intelekt dřív než promluví těžko možno posoudit :).

U svlečené asi to, že je svlečená, pokud to není předem plánované :)), ale jinak asi vše co není vidět když je oblečená :))). No a důležitější než vzhled je podle mě osobnost. Řekněme, že by se mi mohla líbit modelka, ale když bude blbá tak k čemu je? A naopak, když budu mít geniální ženu a bude echtová tak je taky k ničemu :).

 

 

Daniel IT manager:

Oblečená – intelekt

Svlečená – postava – celkový soulad, žádne rozlišení horňák vs dolňák ...

Celkově – porozumění ve smyslu shodných zájmů (i fyzických)

 

 

Gryzli – čtenář Žena-in.cz :

U oblečené ženy:
Celkový dojem, harmonie oblečení, chování. Z detailů oči, vlasy, tvar rtů a výraz obličeje. Jinak mě negativně zaujmou všechny detaily vybočující z harmonie, obarvené vlasy, nadměrný makeup, úlet v barevném ladění.
U svlečené ženy podle okolností, buď už nic, kontrolu přebírají jiná mozková centra a zrak se stává nepotřebný. Nebo celkový tvar postavy vyváženost křivek a barva pleti.
Co je na ženě nejdůležitější, ale pro co? Záleží na tom, jak se na ženu dívám. Jestli
jako na budoucí partnerku, pak osobnost, schopnost kompromisu, schopnost naslouchat, to jak se dívá sama na sebe, jestli má smysl pro humor, jaké má komplexy.

 

Honza P.R. agent:

1.) Zaujmou mě dolní partie a to zvláště od doby, kdy do módy vstoupily bokové kalhoty. Je totiž až neuvěřitelné, jak fůra ženskejch totálně ztratila soudnost. Je fakt že bokové kalhoty na druhou stranu působí transparentně, a muži ušetří řadu nepříjemných pozdějších překvapení, na druhou stranu vstup tohoto módního trendu do širokých českých sociálních vrstev rapidně snížil mou sexuální žádostivost na ulicích. Pohled na stáda českých žen s nadváhou nacpanejch v bokovkách je neuvěřitelně drastický. Copak si ty ženský neuvědomujou, že ne každá je Britney Spííírsová a že by měly k modním trendům přistupovat se soudností pohledu na své tělo v zrcadle??!! Podle mého empirického pozorování asi tak 97 procent ženské populace nosicí bokovky má pro muže takový sexapeal, jaký vzbudím já, když si stoupnu před ženskou nahej jen v bílejch froté ponožkách.

2.) Nikdy jsem se nepovažoval za obzvláštního chlupáče, ale byl jsem překvapen, že se nemohu rovnat velké části ženské populace. Polovina ženskejch, se kterými jsem chodil, měla chlupatější ruce, dvě pětiny nohy, dvě měly chlupatý i záda. Působí mi trauma, že je velká část ženskejch víc chlap než já, proto ocením z jejich strany umění to vkusně skrývat.

3.) Oči - zbožňuji, když se ženě v očích zrcadlí hloubka jejich duše a intelekt, umění naslouchat - nesnáším, když pak žena s těmito očima přespříliš aktivně vstupuje do diskuzí a dokazuje, že to, co jsem v jejích očích spatřil, byl jen přelud.

 

Programátor Vasek:

1.) První je samozřejmě obličej a pak pohledem sjíždím dolů. Pak, když projde kolem, tak samozřejmě zpětný pohled na zadeček.

2.) Pokud je ve vertikální poloze, tak celkový ladný tvar těla a pokud je v horizontalní, tak je to už poněkud o něčem jiném :).

3.) Mlčenlivost :).

 

Zedník Slávek

1.) Zadek jako broskvička

2.) Poloha, ve které se nachází

3.) Neprudivost a věrnost

 

Co k tomu dodat? Každý jsme jiný, ale podle mě jsou ti dolňáci nějací divní… teda až na jaro a cestu po jezdicích schodech nahoru…

   
18.01.2005 - Láska a vztahy - autor: Radek Kříž

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [127] fructia [*]

  Nejdřív zaujme upřímný obličej a celková postava

  superkarma: 0 30.06.2005, 12:59:48
 2. avatar
  [126] Cleara [*]

  Zase nemůžete házet všechny do jednoho pytle. Nemám nic proti prostorově výrazným ženám ani mužům. Ovšem bokovky. z nichž lezou špeky teda taky nemusim. Ale ať si každý chodí po svým. když jsem se začetla, tak jsem zjistila, že většina reakcí je orientována proti těm hubeným, tak se mi to teda moc nelíbilo. Myslete na to, že někteří jsou hubení už od přírody a nemůžou s tím nic dělat. Já jsem třeba tenhle měsíc zhubla pět kilo a nevím, jak to nabrat zpátky. Nemůžeme za to, že někteří takzvaně "tlustí" mají mindráky. NIkdo, kdo nemá komplex by se totiž kvůli svému vzhledu netrápil, nevztekal a podobně.
  Být hubený má taky jednu nevýhodu - nemáte vůbec žádný prsa a o zadku ani nemluvě...
  Lidi, buďte spokojení sami se sebou, ať jste jacíkoliv a kašlete na to, co kdo říká.

  superkarma: 0 03.06.2005, 19:55:12
 3. avatar
  [125] Cleara [*]

  petruška 2: Naprosto souhlasim. Moc hezky jsi to napsala¨!!

  superkarma: 0 03.06.2005, 09:45:42
 4. avatar
  [124] _Lucky [*]

  Já pohledem sjedu takovou odmocninu. Prsa, obličej, postava a nakonec holt zase ta prsa.
  No, prsa, na ta nejde civět, je to pudová záležitost, asi bych tajně pokoukával, i kdyby za to byla 1000000Kč pokuta.
  Některé z Vás potěším, já jsem pro maximálně přirozený vzhled. Upoutá mě (třeba) třpytivá rtěnka, ale nakonec hodnotím ženskou, která má modro pod očima, drápy jako puma + roztodivných barev a model vesmírného chaosu na hlavě. Navíc když nevoní sama sebou (mluvím ale o vůni!), a kodrcá se po dlažkách v extra lodičkách(od Salvatora Dalího) jako směšnou a zároveň smutnou demonstraci její tuctovosti, nesebevědomí a naskočí mi představa, jak to bude za X let: Fialové vlasy, ohnivě rudá rtěnka, obrovské zlaté naušnice a šílené drápy. Ale je to můj vkus a nejeden můj přítel naopak upravenost vyžaduje.
  Jo, a ohledně postavy, zlatý střed je zlatý střed. Nevím jak ostatní chlapi, ale já si právě drobné (no, dobrá, holt někdy i větší) nesouměrnůstky vychutnávám. Větší nos má mnohdy HODNĚ něco do sebe, kulatá tvář zas někdy působí mladě, většího zadku si člověk líp všimne a víc sexy se kroutí (Saudek: "Ženská bez zadnice je jako párek bez hořčice") a k sexy bříšku špíček přece patří (Kámasůtra: "Břicho bez pupku je jako nebe bez hvězd").Z pěkného bříška můžu zešílet, protože pro mě je to signál plodnosti a to je silné volání (divočiny)! Naopak, když trčí pánevní kosti, taková ženská mi nic neříká, pro mě je to neduživá (nějaká vůbec podezřelá) osůbka nehodná mého seriózního zájmu. Četl jsem studii, která právě štíhlé ženy spojovala s nevěrou a povrchním zájmem, protože podvědomí soudí, že "s touhle si můžeš užít jak chceš, moc štíhlá na to, aby mohla mít děti". Přeberte si to.

  superkarma: 0 09.05.2005, 12:28:42
 5. avatar
  [122] femme [*]

  A co takhle taky článek "Kam se dívají ženy!"

  superkarma: 0 19.01.2005, 01:15:48
 6. avatar
  [121] Vivian [*]

  beri: s tím úplně souhlasím, i já nosím nejradši tanga jsou praktické, hlavně do kalhot - pohled na zadnici podélně přeříznutou kalhotkama klasického střihu je prostě děs a přijde mi, že i líp vypadají, líbí se mi víc, než klasické "bombarďáky", které, se mi zdá, navíc nějak opticky zvětšují záď...

  superkarma: 0 18.01.2005, 23:51:08
 7. avatar
  [120] jedle [*]

  Rikina: Jako bys mi z oka vypadla

  superkarma: 0 18.01.2005, 21:25:26
 8. avatar
  [117] risina [*]

  Gryzli se taky nezapře - ruší ho "obarvené vlasy, make-up a barevně nesladěné oblečení" a u případné partnerky ho zajím mj. i to , jaké má komplexy

  superkarma: 0 18.01.2005, 20:07:22
 9. avatar
  [115] krákorka [*]

  Ahojky. Tak se těším, až si počtu. konečně něco na odreagování. . Na chlapy nekoukám, stačí mi ten můj doma. . .

  superkarma: 0 18.01.2005, 19:35:24
 10. avatar
  [113] Suzanne [*]

  "poté sjedu k mléčným vakům..."

  superkarma: 0 18.01.2005, 17:34:58
 11. avatar
  [112] Suzanne [*]

  A já jsem macatá a můj mužskej na mě má rád bokovky (přiměřené). A když nejsem Twiggy, o pozornost jiných chlapů nemám nouzi. Důležité je, najít si takové, kterým se líbíme

  superkarma: 0 18.01.2005, 17:34:23
 12. avatar
  [111] Vivian [*]

  Enya: no jo, ale to je jejich věc... mně je celkem jedno, co kdo nosí, neřeším to

  superkarma: 0 18.01.2005, 17:10:46
 13. avatar
  [110] Enya [*]

  Vivian: Jo, štíhlým holkám sluší to jo, jenže pořád je tu hromada silných a naopak vychrtlých, který jsou schopný to na sebe navlíct a vypadaj spíš směšně Zvlášť ty holky co maj chlapeckou postavu a žádnej zadek, těm to spíš uškodí

  superkarma: 0 18.01.2005, 17:04:58
 14. avatar
  [109] Camuska [*]

  ja mam dolnaka a to sedi - hledali jsme se az jsme se nasli

  superkarma: 0 18.01.2005, 16:56:30
 15. avatar
  [108] Lilinka [*]

  Vzdycky jsem si myslela,ze dolnaci jsou ti , co maji radi PORADNY zadky! Vzhledem k me postave mi byli jsou a budou sympaticti Poznamku o tom,ze zeny by nemely vstupovat do diskuzi-tu snad radeji ani nebudu komentovat a budu se ji ridit. A to barevne sladovani obleceni-autor to ma asi v maliku,ale co ti ostatni???

  superkarma: 0 18.01.2005, 16:49:54
 16. avatar
  [107] Lilinka [*]

  Vzdycky jsem si myslela,ze dolnaci jsou ti , co maji radi PORADNY zadky! Vzhledem k me postave mi byli jsou a budou sympaticti Poznamku o tom,ze zeny by nemely vstupovat do diskuzi-tu snad radeji ani nebudu komentovat a budu se ji ridit. A to barevne sladovani obleceni-autor to ma asi v maliku,ale co ti ostatni???

  superkarma: 0 18.01.2005, 16:47:49

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [106] Májík [*]

  O koukání do výstřihu vím své,mám košíčky D a je mi jasný, kam ty jejich oči vždycky zamíří jako první. Už jsem si na to zvykla, stejně s tím nic nenadělám.

  superkarma: 0 18.01.2005, 16:43:46
 2. [105] Sasa [*]

  No já nevím, proč kritizujete, že chlapi koukaj? My na chlapy nekoukáme a nekritizujeme? Řekla bych úplně stejně!!!! Taky kouknu na postavu, pak na ruce a teprve pak bych ecventuelně hloubla o intelektu

  superkarma: 0 18.01.2005, 16:42:34
 3. avatar
  [102] Vivian [*]

  Já mám doma dolňáka, což se mi vzhledem k proporcím mé zadnice moc nehodí... Nedá se to nějak přeprogramovat?

  superkarma: 0 18.01.2005, 16:31:36
 4. avatar
  [101] Vivian [*]

  Enya: štíhlým holkám sluší, mně se to líbí A koukat se na to dá docela dobře

  superkarma: 0 18.01.2005, 16:30:28
 5. avatar
  [100] Enya [*]

  Bokovky jsou zvláštní vynález Slušej málokomu a ještě nejsou moc dobrý pro zdraví Hrozný je, když je maj na sobě úplně vychrtlý holky a lezou jim z toho ty pánevní kosti (nebo jak se tomu říká ) Na to se vůůůbec nedá koukat

  superkarma: 0 18.01.2005, 16:02:53
 6. avatar
  [99] Camuska [*]

  violka: ja teda tanga nosim a to nemam idelani postavu, ale u normalnich kalhotek mi proste vadi jak se rysuji pod kalhotama, nevidim na tom nic spatnyho...samozrejme ze plavky-tanga bych si na sebe nevzala, ale pod obleceni - proc ne

  superkarma: 0 18.01.2005, 16:00:28
 7. avatar
  [98] marcellina* [*]

  nazor Honzy P.R. agenta, ze zeny by nemely prilis aktivne vstupovat do diskuzi se mi libi nejvic

  superkarma: 0 18.01.2005, 15:42:51
 8. avatar
  [94] ValinaK [*]

  krize: díky - tak výborně jsem se už dlouho nepobavila a musím se přiznat, že odpovídající byli samí sympaťáci , jejichž očumování by mi vůůůůůbec nevadilo - hlavně horňáků, neb dolňákům by se mohl zkalit zrak.....

  superkarma: 0 18.01.2005, 14:46:16
 9. avatar
  [89] Rybulka [*]

  Jistě, že čuměj na prsa! Mám ko.. prsa jak vozy a mám to za ta léta dost odpozorovaný.
  Jinak si myslim, že snad ještě horší než bokovky na špekách jsou bokovky na vyzáblinách, plandající na kostnatý prdelce.

  superkarma: 0 18.01.2005, 13:51:42
 10. avatar
  [86] Veruška [*]

  Haňulinka: právě bokovky bez kapes dělají zadeček zadkem musíš mít kapsy, ale dobrej střih

  superkarma: 0 18.01.2005, 13:40:43
 11. [85] Rikina [*]

  Tak podle výše zmíněných kritérií já už jsem ve svým věku skoro na odpis, a tak je podstatný, jestli se vůbec někdo podívá, a zaregistruje základní fakt, že jsem ženská. Protože vlas šediví, jiskrná očka jsou skryta za brýlemi, postavy jsem celkem běžné a nezajímavé, ladné tvary a souměrné křivky jsem neměla snad ani před 20 lety, a bokovky nenosím, ani krátká trička. Zbývá mi jen zaujmout v rozhovoru nebývalou inteligencí, rozhledem a bohatými životními zkušenostmi... :-)))

  superkarma: 0 18.01.2005, 13:39:01
 12. avatar
  [83] Haňulinka [*]

  Reneta: To je pravda. Mému příteli se líbí větší zadeček. Říká to mu tvar HRUŠKY

  superkarma: 0 18.01.2005, 13:16:24
 13. avatar
  [82] Haňulinka [*]

  klara: Zkus bokovky bez kapes.

  superkarma: 0 18.01.2005, 13:13:30
 14. avatar
  [79] klara.kr [*]

  Podle mě většina bokovek dělá velkej zadek, jak tam našijou ty kapsy tak to hodně rozšiřuje a ještě jak je to snížený, tak to vypadá, že ženská má o dvě čísla větší zadek.

  superkarma: 0 18.01.2005, 13:06:31
 15. avatar
  [78] Haňulinka [*]

  tykev: Vám mám říkat, že to krátké dílko nenoste. Jdou Vám pak vidět zádíčka a já bych nerad, kdyby jste marodila, co bych si tu bez Vás počal. FUJ

  superkarma: 0 18.01.2005, 13:04:43
 16. avatar
  [77] klara.kr [*]

  Podle mě fakt hned čučej na prsa. Možná to ani nepřiznávaj, protože to berou tak automaticky, že si to neuvědomujou. někteří chlapi i mluvěj do výstřihu , když mám občas nějaký jednání, do očí se mi koukaj velmi sporadicky a to žádny extra tyčící hory nemám. No jo, co bysme mohly chtít, jsou to zviřátka

  superkarma: 0 18.01.2005, 13:03:56
 17. avatar
  [76] Haňulinka [*]

  tykev: Vám mám říkat, že to krátké dílko nenoste. Jdou Vám pak vidět zádíčka a já bych nerad, kdyby jste marodila, co bych si tu bez Vás počal. FUJ

  superkarma: 0 18.01.2005, 13:03:27
 18. avatar
  [75] Haňulinka [*]

  tykev: a s tílkem také souhlasím. Mám v práci šéfa uchyláčka a ten vždycky neopomene poznámku (když si zapomenu tílko nebo dlouhé tričko) Haničko, kolikrát

  superkarma: 0 18.01.2005, 13:02:14
 19. avatar
  [74] Haňulinka [*]

  tykev: Bokovky jsou skvělý. Pamatuji si, kdy mě mamka nutila do kalhot do pasu. Brrrrr už nikdy více.

  superkarma: 0 18.01.2005, 13:00:31
 20. avatar
  [72] Veruška [*]

  Reneta: a to samo? dej recept

  superkarma: 0 18.01.2005, 12:48:22
 21. avatar
  [71] violka [*]

  petruška 2: Přece v tom, jak uvedl problém s bokovkama. Třeba jsou tu holky, které si myslí, že špek přes pásek u kalhot je sexy, Honza jasně řekl, že je .

  superkarma: 0 18.01.2005, 12:33:39
 22. avatar
  [70] violka [*]

  petruška 2: Já tedy problém se sháněním klasických nebokových džín nemám. Navíc mám pro vás dobrou zprávu, bokovky už přestávají být moderní . A co se týká bokovek a špeků, tak podobný problém je to i s tangama. Jeden doktor říkal, že asi 90% holek, který nosí tanga, by je na sebe taky navlíkat nemělo, alespoň ne tehdy, když ví, že se budou před někým svlíkat

  superkarma: 0 18.01.2005, 12:24:02
 23. avatar
  [68] violka [*]

  Honza, P.R. agent má senzační názory, podle mě velice přínosné právě pro nás ženy. Krásně se rozpovídal.

  superkarma: 0 18.01.2005, 12:06:45
 24. avatar
  [67] vifina [*]

  Myslím si, že když má holka či žena tílko, triko či nějaký top s hodně prohloubeným dekoltem, tak skoro každý chlap čučí přímo tam a řekněte, kdo si to taky myslí?

  superkarma: 0 18.01.2005, 12:01:28
 25. avatar
  [66] marcellina* [*]

  , nejlepsi odpovedi jsou Honzy, P.R. agenta:
  nedavno jsme se o tom s partnerem bavili. Meho partnera nejdrive zaujme celkova postava- jeji soumernost, pripadne chuze, oci, vyraz tvare. V posteli se mu hlavne libi zadecek a nohy (takze bude asi dolnak) a obdivuje pevna zada se širšími rameny.
  jinak jak se rika, cim vic , tim je zena krasnejsi

  superkarma: 0 18.01.2005, 11:57:45
 26. avatar
  [64] evusche [*]

  petruška 2: jooo, to máš pravdu. Když se chlapi nalijou, tak jsou schopný mi hustit pořád dokola, jak mám krásný oči

  superkarma: 0 18.01.2005, 11:44:55
 27. avatar
  [62] evusche [*]

  Manx: já ještě vdaná nejsem a nikde není psáno, že i kdybych vdaná byla, že může kdykoliv odejít za atraktivní buchtou

  superkarma: 0 18.01.2005, 11:43:46
 28. avatar
  [59] evusche [*]

  Manx: no já taky mluvím z vlastní zkušenosti, jinak bych sem nepsala, že pokud nemám vosí pas, tak chlapa na první pohled prostě nezaujmu. Mám to taky vyzkoušený a věřte, vy, co jste atraktivní, že není příjemný pocit, být přehlížená. I když to se mnou není nejhorší, tak si v tu chvíli připadám, jak ta nejodpornější osoba na světě.

  superkarma: 0 18.01.2005, 11:27:26
 29. avatar
  [58] Eva_CZ [*]

  Peťula:

  superkarma: 0 18.01.2005, 11:25:45
 30. avatar
  [56] Žábina [*]

  já když potkávám špekounky v bokovkách, tak mi vždy ukrutně stoupne sebevědomí
  Susina č.39 - souhlas

  superkarma: 0 18.01.2005, 11:17:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme