Novinky

Kam s vysloužilým světelným zdrojem?

Nevíte, kam s vysloužilým světelným zdrojem? Pomůže Vám nová aplikace! Navíc můžete získat odměnu v hodnotě 5000,- Kč dle vlastního výběru.

Stáhněte si zdarma užitečnou mobilní aplikaci, která Vám poradí, kam s vysloužilým světelným zdrojem. Odpovězte na otázku, vymyslete slogan, který bude ostatní nabádat k recyklaci a vyhrajte cenu dle vlastního výběru v hodnotě 5000,- Kč!!! Soutěž začíná ZDE!.V průměrné české domácnosti je nyní 15 kusů světelných zdrojů. Jsou mezi nimi jak klasické a halogenové žárovky, tak i úsporné zářivky či LED diodové žárovky. Kam s nimi, když doslouží? Wolframové žárovky je možné vyhodit do běžného odpadu. Úsporky je však, vzhledem k malému obsahu rtuti, potřeba odevzdat k recyklaci.

ecolamp

Pokud i vám v domácnosti dosloužila úsporná zářivka a vy přemýšlíte, kde je ve vašem okolí nejbližší sběrné místo, využijte užitečnou mobilní aplikaciKam s ní“ od společnosti EKOLAMP.

Nová aplikace vám rychle pomůže najít sběrný dvůr, obchod s elektrem, supermarket, obecní úřad, nebo další místa ve vašem okolí, kde jsou umístěny sběrné nádoby. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do mobilního telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android nebo iOS. Kromě mapy sběrných míst aplikace navíc obsahuje přehledný popis jednotlivých druhů světelných zdrojů a kvíz na procvičení vašich znalostí zábavnou formou. Stáhněte si svoji mobilní aplikaci ZDE!.

   
04.04.2017 - Redakční novinky - autor: redakce

Komentáře:

 1. [2] MARIE MATEJKOVA [*]

  OdevzdávámSml59

  superkarma: 0 04.04.2017, 12:50:58
 2. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 04.04.2017, 11:50:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme