Chceme vás seznámit s krásnou nabídkou značkových obchodů Marks & Spencer, kde i na poslední chvíli najdete vše, co potřebujete!

Zde najdete nejen nabídku věcí pro ženy, pro muže a děti, ale také nádherné doplňky pro vánoční atmosféru pro váš domov. Svíčky, svícínky, vánoční balicí papíry, přáníčka, luxusní balíčky s voňavými sušenými květy, ozdoby, vánoční věnce… prostě doplňky, které dají vaší domácnosti ten sváteční šmrnc.

Vždyť Vánoce nejsou jen rozbalování dárků a sváteční večeře, ale je to čas pohody, který trávíme většinou doma se svými blízkými.

Jaké dárky určitě seženete v obchodech Marks & Spencer?

  • Pro ženy
  • Pro muže
  • Pro děti
  • Pro sváteční stůl
  • Pro vánoční atmosféru

 

Máme pro vás zároveň super kulinářské tipy!

 

Chcete si o svátcích uvařit něco exotického, netradičního, něco výjimečného? Pak ty správné ingredience najdete určitě. Například omáčky jako je Omáčka z karamelizovaných cibulek (Caramelised Onion Sauce), Sladké mangové a kořeněné chutney, Dresink s avokádem, mátou a limetkou (Avoccado, Mint & Lime Dressing), Krémová marináda Tikka (Creamy Tikka Marinade), Krémová řeřichová omáčka (Creamy Watercress Sauce), Směs ze sladké kukuřice (Chunky Sweetcorn Relish) nebo zajímavé delikatesy jako jsou Marinované artyčoky (Marinate Artichokes), Směs ořechů (Mixed Nuts) a Marmeláda z červených grepů (Ruby Red Grapefruit Marmalade).

 

Mezi naše lákavé tipy patří také kvalitní vína, která jsou jako stvořená pro sváteční pohodu!

Pojďte se tedy podívat na nabídku značky Marks & Spencer, určitě najdete něco, co by se vám líbilo. Navíc zde již probíhají zajímavé slevy, které se vám při nákupu jistě budou hodit!

Navíc zde do 24. 12. probíhá super vánoční akce „Namixujte si Vánoce“. Tato nabídka spočívá v tom, že při nákupu dvou dárků můžete získat třetí zdarma. Dárky, ze kterých můžete vybírat, jsou označeny symbolem vínové vánoční koule s heslem „3 za 2“. Určitě se inspirujte, získat jeden dárek navíc je přece lákavé!

Více o nabídce najdete zde

 

Reklama