Rodina

Kam na rodinný výlet? Poradí vám Brumík.cz

brumikV letošním školním roce máme poslední zvonění již definitivně za sebou. Celé rodině se konečně ulevilo, rodiče mají díky vysvědčení vše černé na bílém a dětem nastaly dlouho vytoužené prázdniny. Právě toto období skýtá řadu příležitostí k rodinným výletům a společnému cestování. Pokud byste s dětmi rádi navštívili zajímavá místa v České republice nebo na Slovensku, můžete se inspirovat na webu www.brumik.cz, kde najdete pestrou nabídku zajímavých turistických cílů pro rodiny s dětmi.

Brumíkův web

brumikInternetové stránky www.brumik.cz letos v dubnu získaly nový vzhled i obsah. Na stránkách mohou rodiče dětí mladšího školního věku najít kromě nabídky produktů značky BeBe Brumík také mnoho praktických rad a informací. Na stránkách funguje poradna s nejen nutriční tématikou. Dále se zde nachází herní sekce, která obsahuje hry rozvíjející schopnosti a dovednosti dítěte. Neméně zajímavou částí Brumíkova webu je i rubrika Tipy pro volný čas, která obsahuje jak tipy na výlety s přehledem lokalit vhodných pro rodinný výlet, tak také tipy na rodinné aktivity, které se dají s dětmi podniknout.

Brumíkovy tipy na výlet pro celou rodinu

brumikVýhodou Brumíkova webu je v první řadě široká nabídka míst a akcí, ať už pořádaných celoročně nebo v rámci jednoho dne. V přehledu tu najdete tajemné hrady a zámky, pohádková muzea, zoologické zahrady, ale také zábavní parky či festivaly určené dětem. Podle cíle své cesty si můžete tipy vyfiltovat a vybrat si z nabídky pouze určitý kraj. U každého tipu pak najdete základní informace o době konání akce, adresu s odkazem na mapu, informaci zda se na místo dostanete s kočárkem či jestli se na akci zabaví i tatínci. Nadmíru důležitá je pak informace o ceně vstupného u každé akce a také konkrétní popis programu. Brumíkův web navíc přináší i výletní tipy na Slovensko, pokud se rozhodně cestovat právě tam.

Čím zabavit děti cestou v autě

brumikMnohokrát dětmi vyslovená otázka „A když už tam budeme?" se stala strašákem snad všech rodičů menších dětí. Proto Brumíkův web kromě samotných tipů na výlet také přináší inspiraci k možným činnostem s dětmi. V podrubrice Tipy na rodinné aktivity najdete jak náplň na pomalu ubíhající cestou autem, tak také nápady na aktivity s dětmi v přírodě i doma.

Možná se chystáte jen na malý výlet s dětmi, nebo naopak balíte kufry na velkou rodinnou dovolenou po Česku. V obou případech nezapomeňte před odjezdem navštívit webové stránky www.brumik.cz a nechte se inspirovat jedním z Brumíkových nápadů.

   
12.07.2010 - Děti - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme