Bulvár

Kam na drink v novém roce

drink

Ke konci minulého roku byl v Praze otevřen Hemingway bar. Klasický koktejlový bar, inspirován americkou prohibicí s prvky moderní mixologie. V tomto baru můžete především ochutnat klasické drinky s nádechem inovace našich i světoznámých barmanů.

Podnik je inspirován Ernestem Hemingwayem, jakožto jedním z nejznámějších barových milovníků, který proslavil nejeden koktejl. Sám inovoval známé receptury, a proto se dodnes na světových barech připravují receptury jako Hemingway Daiquiri či verze Papa Doble.

Lidé jeho barový život spojují výhradně s Kubou, to však není jediné místo, kde Hemingway popíjel drinky. Ano, bary jako La Bodequita a El Floridita založili svůj věhlas na jeho dávné a časté přítomnosti v těchto podnicích, ale on miloval dobré bary a drinky po celém světě.

drink

Hemingway Bar se do značné míry věnuje i jeho oblíbenému destilátu Absinthu. Bar stále doplňuje nové druhy tohoto ušlechtilého destilátu. Cocktaily, které Vám naservírují, jsou pouze z prémiových produktů a čerstvých ovocných šťáv. Postarají se o Vás velmi zkušení barmani, kteří Vám poskytnou maximální servis. Přijďte si vychutnat klasiku!

Na zdraví!!!

Hemingway Bar
http://bar.hemingwaybar.cz/
Karolíny Světlé 26, Praha 1
Otevřeno každý den 17:00 - 01:00

   
14.01.2010 - Kultura - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme