Podle portálu TripAdvisor je Dominikánská republika jednou z nejlepších destinací Karibiku pro rodinnou dovolenou. Uvědomují si to i hoteliéři, kteří zavádějí speciální programy pro děti a dospívající. Rodiče si tak během dovolené odpočinou bez obav o to, kdo se o děti postará. Následující vybrané hotely doporučuje periodikum cestovního ruchu Accessdr.com.

Hotel Casa de Campo se nachází na východě ostrova v regionu La Romana. V resortu je 185 pokojů, luxusních vil a apartmánů. Hosté mohou využít také širokou nabídku sportovních a zábavních programů, jako je například tenis, plavání, jízda na koni, jízda na kajaku a potápění. Aktivity pro děti jsou rozděleny podle věkových kategorií do jednotlivých klubů. Klientům je k dispozici po celou dobu vyškolený personál. Pro děti od jednoho do tří let jsou připraveny zábavně-vzdělávací aktivity, od čtyř do sedmi let dobrodužné aktivity a miniolympiáda (Kidsn'casa), osmi až dvanáctileté děti si mohou zasportovat v Casa Tweens. Dospívajícím od 13 do 17 let je určen klub Bonche 4 Teens. Rodiče mohou své ratolesti svěřit do péče chůvám v Nanniesn'casa. Pro více informací: www.casadecampo.com.do.

Tento 300pokojový resort situovaný na východě země v Punta Cana má pro děti (ve věkovém rozmezí od 4 měsíců do 17 let) připravenou spoustu aktivit. O děti se zde až do pozdních nočních hodin postarají profesionální chůvy. Dětem jsou k dispozici speciální vaničky, židličky a strava pro batolata. Pro starší děti a mládež jsou připraveny zábavní aktivity podle věku a zájmů. Pro více informací navštivte: www.clubmed.com.

Hotel se nachází ve východní části ostrova v regionu Bavaro. Resort má k dispozici 1402 pokojů a provozuje moderní vodní park a dětský bazén se skluzavkami a dalšími atrakcemi. Starší děti se vydovádějí na tobogánech a v umělém vlnobití v pirátském vodním parku. BarcyKids klub (3-12 let), Laser Tag, Laser Game a 18jamkové hřiště na minigolf jsou aktivity, při kterých se pobaví společně celá rodina. Od 9 hodin do 1 ráno je pro teenagery otevřena diskotéka Xone. Další informace na adrese: www.barcelo.com.

Tento 450pokojový hotel se nachází na pláži Bavaro. Personál, který zde o klienty pečuje, získal ocenění Červeného kříže. Aktivity jsou určeny zejména mladšímu publiku. Jednou z nejpopulárnějších aktivit hotelu je Ocean trampolína, dále lezecká stěna a rekreační dětská hřiště. Pro děti ve věku 13-17 let organizuje klub Corezone táborová ohniště na pláži, sportovní turnaje a večírky. Více informací naleznete na: www.nowresorts.com.

Hotel Sirenis leží v Uvero Alto, v Punta Cana. Tento pětihvězdičkový all-inclusive resort nabízí 427 pokojů. Ve vodním parku o rozloze 12.000 m2 najdeme tobogány a bazény pro všechny věkové kategorie. V ceně vstupného jsou i nápoje a oběd formou bufetu. V parku jsou vítáni také klienti jiných hotelů. Pro další informace: www.sirenishotels.com.

Reklama