Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Samík97- Jestlipak víte, milé ženy-in, co jsou to "tlumiče vášně"

Dnes jsou jiné materiály na zateplení, ale mně doma v mé pubertě nezbývalo, než nosit "kalhotky s vlasem", tedy klasické bombarďáky. Ano, byly dobré, když jsem jezdila na kole učit do 4 km vzdálené vsi a to ráno vždycky děsně foukalo. Ale co na rande?  Bez nich mě však z domova nepustili. Maminka i zkontrolovala. Byly to takové antikoncepční gatě, vlastně "TLUMIČE VÁŠNĚ", jak to mnohem později nazval tatínek.

Když jsem jednou věděla, že si s mým milým půjdeme sednout do kavárny, v nestřeženém okamžiku jsem u hlavních dveří "tlumiče" sundala a zbyly mi jen tenké gatičky. Co s "tlumiči"? Byl tam na chodbě zaparkovaný sousedův kočárek a v mžiku byly pod fusakem !...I sousedi si vyšli na procházku s kočárkem. Dobře, že se vrátili dřív než já, ale asi potřebovali nějak kočátek opravit nebo namazat a tak si ho odvezli na dvorek do dílničky. Já jsem ho nenašla.

Běhala jsem okolo domu, marně! Na chodbě jsem potkala souseda a slovo dalo slovo, mně začalo být jasné, že o bombarďákách neví, a tak jsem z něj vytáhla, kde je kočárek. Už nevím, na co jsem ho nasměrovala, aby šel k nám domů, ale vím, že jsem zběsile uháněla do dílničky. Byly tam !

Za čas jsme se se sousedy scházeli a jednou, když už bylo pití více, vytasila jsem se s touto příhodou...A prý - jak se tomu mrněti dobře spinkalo, že měl další spodní hřejivou vrstvu !

Plynul čas, i já měla občas při návštěvě u našich na chodbě svůj kočárek na miminko. Soused nezapomněl :"Je mi nějaká zima. Nemáte náhodou něco na zahřátí do kočárku? "

Samík97

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To je moc hezká příhoda :-) Jen by mě zajímal ten ekvilibristický kousek ve dveřích. To musel být ale fofr

Máte také nějakou příhodu s drtiči mrazu? Jak a čím se zahříváte vy, když uděří mrazy? Máte něco obzvlášť teplého? Co takhle nějaký recept, jak se zaručeně ohřát? Co musíte mít v každém případě v teple? Na kterých místech těla snášíte zimu nejhůře?

Napište nám na dnešní téma Drtiče mrazu

redakce@zena-in.cz

Reklama