Zdraví

Kai: Do nemocnice si léky vozím sama

Děkujeme za poslední příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem kai a svěřuje se svými špatnými zkušenostmi z nemocnice

Zážitků s doktorama mám plno. Zrovna ted se mi vybavil jeden, dá se říct, vlastně trapas. Kojila jsem a jak jsem měla moc mléka, tak se mi to prostě nějak ucpalo, a tak jsem po pár dnech bolestí jela za gynekologem. Pan doktor nic moc neříkal, jen že napíše prášky a já byla aktivní, a říkám, chcete to vidět? No a ukazovala jsem mu nateklá prsa.. . Až pak jsem si na internetu našla, že pan doktor tohle řeší nerad a už vůbec nerad na tohle kouká.. Ale stěžovatelky nepsaly, jestli teda prsa ukazovaly nebo ne :).

No a když jsem byla poprvé těhotná, musela jsem ve 30cátém týdnu do nemocnice na udržení. Znáte to, bolestivé hořčíkové injekce do zadku a pak nějaké ty prášky. Dostávala jsem malé kulaté. Jednou mi ovšem sestra přinesla v misce oválný dlouhý prášek, ať ho sním. A paní na vedlejší posteli, která dostávala vaginální čípky, donesla malý kulatý, ať ho použije, víte kam.. .

Jsem si říkala, že ten prášek je divný, tak jsem ho vzala a šla za sestrou. Ptala jsem se jí, co mi to dala. A ona na mě: "Co to je?". No ani nevěděla, co nám vlastně dala. Nakonec jsme to nějak vyřešily samotné s tou paní na pokoji. Ale sníst to jenom tak a věřit sestře.. .

Bohužel mám i smutnou zkušenost, kdy mi jedna zdravotní sestra pár hodin po operaci syna řekla, že málo brečí bolestí a že mu nic na utlumení nedá. Načež přišel primář, tak jsem mu před ní hnedka říkala, jak moc těžkou tu operaci měl a že ho to určitě musí moc bolet. Doktor říkal, že to byla těžká operace a že bolí opravdu hodně. Sestra byla kyselá jak štovík, ale prášek nám nakonec dala. Od té doby jsem si do nemocnice léky vozila sama.

Kai

Koukám,že vy máte spíš samé negativní zkušenosti.

 

   
27.01.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [5] Anime Otaku [*]

  Buď ráda, že mu sama nic nedala. Jeden skoro-příbuzný teď bojuje o život kvůli tomu že mu kráva sestra dala lék na který je silně alergický. Asi se jí nechtělo podívat do karty a my teď musíme sledovat jak kvůli takový arogantní náně umírá dědeček, tatínek a manžel

  superkarma: 0 02.02.2011, 13:58:13
 2. avatar
  [4] átéčko [*]

  Hořčíkové injekce jsou nepříjemné, ale píchají se do žíly, nikoli do

   zadku.

  superkarma: 0 27.01.2011, 20:44:04
 3. avatar
  [3] Kaylie [*]

  Jj, děvčata, ale tytam jsou časy, tedy nevím jak v které nemocnici, či všude stejně, že vám dávali prášky. Dnes požadují, abyste si je přinesli s sebou či někdo z rodiny a koupit, ev. máte-li nějaké na předpis, nechat předepsat, to je moje zkušenost z posledních asi dvou let.

  Dřív je prostě dávali sami...a že to kolikrát popletou, když vám něco naordinují, to je dost běžná věc, je dobré si to  hlídat, zda vám dávají pořád to samé.

  superkarma: 0 27.01.2011, 18:00:27
 4. avatar
  [2] Introvertka [*]

  V nemocnici také jednou byly "velice ochotné", takže jestli tam někdy budu zase, vemu si sebou vlastní lékárničku.

  superkarma: 0 27.01.2011, 16:29:28
 5. [1] jastura [*]

  Pak se člověk nemá bátSml31.  

  superkarma: 0 27.01.2011, 15:36:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme