Kdo také vyhrál díky vám, čtenářkám Žena-in? Pokud jste sledovaly naše soutěžní ankety soutěže Czech & Slovak Hairdressing Awards 2006, pak vás jistě zajímá, zda vyhrál účes, pro který jste hlasovaly!

Při vyhlášení výsledků sedmého ročníku prestižní kadeřnické soutěže Czech & Slovak Hairdressing Awards 2006 zářily na pódiu stálice kadeřnického nebe Petra Měchurová, Libor Šula a Michal Zapoměl, a s nimi i nově vyšlé hvězdy Petr Šišpera, Ludmila Havlová nebo Monika Martincová. Zásluhou Jana Molnára a Zuzany Falťanové putují dvě z jedenácti zlatých sošek i na Slovensko. Osm kadeřníků, kteří získali vítězné trofeje v jedenácti individuálních kategoriích, se po právu raduje z úspěchu, ostatní mají motivaci pro účast v dalším ročníku.

Udílení cen se tradičně neslo v zábavném a příjemně napínavém duchu. Průvodce slavnostního galavečera v hotelu Hilton Marek Vašut nezapřel své herecké geny a společně s předávajícími celebritami tajil vítěze všech jedenácti jednotlivých nominací do poslední chvíle. Atmosféra předávání „oscarů“ ovládla sál během prvních okamžiků, kromě nominovaných kadeřníků se galavečera zúčastnila i řada českých známých osobností, např. Miloslav Zapletal, Pavel Šporcl, Bára Kodetová, Bohuš Matuš, Anna Šišková nebo bývalá Miss ČR Kateřina Průšová. Chvíle napětí a spontánních vítězných reakcí uchvátily zájem všech přítomných diváků po celý slavnostní galavečer.

Sobotnímu předávání cen Czech & Slovak Hairdressing Awards 2006 kralovala Petra Měchurová


Letošní výroky poroty nominovaly do finále zčásti kadeřníky známé, zkušené a velmi renomované, zčásti pak jména nová a neznámá. Mezi čerstvými majiteli kadeřnických „oscarů“ nechybějí jména známých kadeřnických es, těší však i nástup nových tváří a s nimi příliv kreativity a nápadů. Spokojená může být zejména nová držitelka titulu Kadeřník roku 2006 Petra Měchurová, která se pyšní navíc i trojnásobným vítězstvím v kategoriích Dámský komerční účes – Praha, Press Award a Team Award). Hvězda české kadeřnické scény Libor Šula získal dvě zlaté „sošky“ a stal se nejlepším koloristou a prvním vítězem u nás premiérové kategorie Pánský komerční účes. Tuto kategorii vzali kadeřníci doslova útokem a dokázali, že pro současné muže už není kadeřnický salon „jen drahým koníčkem jejich manželky“.

Letošní ročník potvrdil, že kadeřníci stále více dbají o to, k čemu každoročně vyzývá porota: kromě vlasů, jejichž perfektní zpracování je v kadeřnické soutěži samozřejmostí, se více soustředí na výběr modelky, spolupráci s kvalitním fotografem, sledování aktuálních módních trendů a „myšlenku“ kolekce.

Vítězové jednotlivých kategorií:

Kadeřník roku 2006 - Petra Měchurová, Salon Petra Měchurová, Praha

Consumer Award - Zuzana FALŤANOVÁ, Kaderníctvo Mária, Banská Bystrica


Dámský komerční účes Praha - Petra Měchurová, Salon Petra Měchurová, Praha

Press Award - Petra Měchurová, Salon Petra Měchurová, Praha

Team Award - Petra Měchurová, Salon Petra Měchurová, Praha

Pánský komerční účes - Libor Šula, Libor Šula The Salon, Praha

Schwarzkopf Professional Colourist of the Year - Libor Šula, Libor Šula The Salon, Praha

Komerční účes Čechy - Michal Zapoměl, Michal Zapoměl - český vlasový design, Plzeň

Komerční účes Morava - Monika Martincová, In Hair Studio, Ostrava

Komerční účes Slovensko - Ján Molnár, Vlasová štúdio Glamúr, Hlohovec

Avantgardní účes -  Ludmila Havlová, Salon Petra Měchurová, Praha

Objev roku - Petr Šišpera, Studio Kunc, Brno

Vítězové jednotlivých kategorií získali vítěznou trofej a poukaz na zahraniční cestu s kadeřnickou tematikou.


Kdo vyhrál také díky čtenářkám Žena-in? Předaly jsme cenu!

Pokud jste se i vy zapojily do našich soutěžních anket, které od srpna na www.zena-in.cz , přinášíme vám celkovou vítězku! Nejvíce hlasů od žena-in získala kadeřnice ze Slovenska:

 

Consumer Award - Zuzana FALŤANOVÁ, Kaderníctvo Mária, Banská Bystrica.

Zde je vítězný účes, na slavnostním večeru předala vítězce Klára Křížová cenu, ze které měla Zuzana velkou radost.

 

Vítězka kategorie Consumer Award, kterou nezvolili porotci, ale laikové z řad zákazníků, bude mít možnost představit se čtenářům na stránkách časopisu Hair & Beauty a na webovém serveru žena-in.cz.


Ať už váš favorit získal některé z ocenění či nikoliv, gratulace si zaslouží každý přihlášený soutěžící, neboť účast v soutěži vyžaduje elán, lásku k profesi, odvahu, časovou a mnohdy i finanční investici. Soutěžící se tak kolektivně postarali o to, že si diváci mohli vychutnat večer plný kreativity a inspirace.

 

 

 

 

Reklama