Může být vůbec kabelka optimistická? Proč ne? Neříkejte, že některým věcem nepřikládáte lidské vlastnosti. Až uvidíte tyhle pestrobarevné kabelky, určitě mi dáte za pravdu. A možná po některé z nich zatoužíte.

Ještě je čas na letní kabelku. Využijte příležitosti, kdy je ještě léto, teplo a máme odvahu jít do barev. Na podzim, jako když je najdeme... Ale dost strašením s podzimem, stačí, že už se nám pomalu zabydlel v obchodech. Zatím se ještě můžeme těšit z léta a letních doplňků, které určitě ještě nějakou dobu užijeme.  


soutezni fotka


Podívejte se na kolekci barevných kabelek, které vás nenechají na pochybách, že léto je v plném proudu. Na našich ukázkách najdete nejen kabelky, které ještě užijete třeba na pláži, při nákupech, ale i praktické kabelky do práce, které osvěží vaše oblečení.

Většina kabelek je zkombinována z různých materiálů. Převládá barevná imitace kůže, materiál připomínající jutu, ale i lesklý plast.

Kabelky jsou v mnoha barevných variantách, stačí si vybrat

oranžová

kabelka

bílá

tyrkys

černá

oranž

kabelka

plažová

Foto: Nicole Lee

Více na www.trendybaby.cz a http://nicoleleeonline.com/nicolelee-online-store

O značce

Nicole Lee je americká značka módních kabelek, která je na trhu od roku 2004.

Kabelky Nicole Lee jsou vytvářeny týmem designérů v USA, který se snaží o neotřelou kombinaci posledních evropských i amerických trendů. Tým vždy vydesignuje jednu kolekci a po uvedení na trh okamžitě navrhne další, aby byla zajištěna originalita a výjimečnost každého výrobku. Aby se každá žena, která je nosí, mohla cítit hrdá a jedinečná. Kabelky jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, se sympaticky agresivním designem a pečlivým důrazem na každý detail. Nicole lee stále hledá cestu,  jak pozvednout svět kabelek na novou úroveň.

Ženy a dívky, které nosí tyto kabelky, jsou sebevědomé osoby, které se nebojí vyjádřit svou osobnost.

„JÁ JSEM, KDO JSEM“ je poselstvím této značky

Čtěte také:

Reklama