K zimě neodmyslitelně patří také kožešiny. Pro všechny milovnice „chlupaté módy“ připravily české výtvarnice Olina Francová a Jitka Arazimová kabelky vyrobené v kombinaci hladké kůže a kožešiny tibetské ovce.

OVALE PAPPO

ovale

Kabelka Ovale Pappo je celokožená kabelka bez podšívky v kombinaci hladké kůže a kožešiny tibetské ovce. Zadní strana kabelky je celá z hladké kůže. Zapínání je na magnetickou patentku. Uvnitř je odepínací kožená taštička na zip s kapsou na mobil a karabinka na klíče. Rozměr: 45 x 75 x 10 cm.

PENDOLO PAPO

pappo

Pendolo pappo je celokožená kabelka bez podšívky v kombinaci hladké kůže a kožešiny tibetské ovce. Zadní strana kabelky je celá z hladké kůže. Zapínání je na magnetickou patentku. Uvnitř je odepínací kožená taštička na zip, karabinka na klíče a kapsa na mobil. Rozměr: 43 x 70 x 10 cm.

SACCHETTO PAPPO

Sachetto Pappo

Sacchetto pappo je celokožená kabelka bez podšívky v kombinaci hladké kůže a kožešiny tibetské ovce.  V nepřeloženém stavu se do ní vejde i  A4. Rozměr: 29 x 26 x 1 cm, nepřeložená: 29 x 42 x 1 cm (+ délka srsti cca 6 cm).

RETTANGOLO PAPPO

rettangolo

je celokožená kabelka bez podšívky v kombinaci hladké kůže s kožešinou tibetské ovce. Zadní strana kabelky je celá z hladké kůže. Zapínání je na magnetickou patentku. Uvnitř je odepínací kožená taštička na zip, karabinka na klíče a kapsa na mobil. Rozměr: 38 x 76 x 10 cm.

Tipy na originální vánoční dárek pro kamarádku, dceru nebo maminku

SACCHETTO - celokožená kabelka bez podšívky ve třech velikostech: S, M, L, v různých barvách hladké kůže nebo v kombinaci s kůží se srstí. Sacchetto S a M lze nosit jen tak v ruce, připnout kožená poutka s karabinkami a zavěsit na pásek kalhot, nebo připnout ucho z černého popruhu a nosit přes rameno.

 sacchetto

velikost S: 21 x 25 x 1 cm, cena 820 Kč,
velikost M: 23 x 31 x 1 cm, cena 1 000 Kč,
velikost L: 29 x 42 x 1 cm, cena 1 311 Kč.

foto: Franco Arazzi

Reklama