kabelka

Vypadají jako za časů našich babiček a potěší snad všechny ženy, které mají slabost pro romantické doplňky. Menší se schová do větší, ale dají se nosit i společně. Tak je předvedly modelky na přehlídce slavné návrhářské dvojice Dolce&Gabbana. A zaujaly na první pohled. Jak se líbí vám?

Na kolekce Dolce&Gabbana se vždycky těším. Na rozdíl od mnoha jiných návrhářů je vidět, že je pro ně žena něco víc, než jen věšák na šaty. Žena je krásná bytost, která si zaslouží být obdivována a zdobena. Žena smyslná, romantická, ale ne prvoplánově sexy. To vše najdete v kolekcích Dolce&Gabbana poslední doby.

Minimalismus byste v nich hledaly těžko, ten přenechávají jiným návrhářům. Z jejich přehlídek přímo čiší láska ke střihům zdůrazňujícím ženskost, pestrým vzorům zvláště květinovým a k tradičním materiálům jako je krajka, samet, či brokát. Upřednostňují vše, co šatům, ale i doplňkům, propůjčí nádech romantiky. Výšivky, aplikace, a zdobné detaily.

Rádi se vrací k osvědčeným technologiím, které v jejich kolekcích opět ožívají, přesto působí nově a moderně. To je patrné i v poslední kolekci, zvláště na doplňcích, které hrají velmi důležitou roli. Tentokrát se zaměřili na kabelky a přišli se skvělým nápadem. Navrhnout kolekce kabelek, které mají podobný design, přesto jsou nositelné samostatně. Mě zaujala zvláště „dvojčata“. Větší kabelka, do níž se vejde vše nezbytné, a k ní zavěšené psaníčko na drobnosti. Dvojčata v černém vydání s výšivkami a řetízky jsou doslova šperkem, který ozdobí každý model.

Foto Facebook Dolce&Gabbana

Podívejte se na další přehlídky Dolce&Gabbana

Reklama