Jedna kabelka nestačí, to je jasné. Většina žen má pro kabelky slabost a kolem obchodů s módními doplňky projde jen stěží, aniž by nahlédla. Pak je ovšem ztracena. Tolik druhů, barev, velikostí a materiálů. Pro kterou se rozhodnout? Která kabelka bude letos zaručeně in a zároveň nezestárne po jedné sezoně?

Tak na to je snadná odpověď. Kvalitní, z dobré kůže, jednoduchého tvaru, ani velká, ani malá. Taková kabelka, která přečká věčnost a bude stále přitažlivá. Co takhle kabelka z hadí kůže? Textura hadí kůže, ať už v přírodní barevnosti, nebo uměle barvená, je hitem a zároveň stálicí. Kabelky z tohoto materiálu patří mezi luxusní a nestárnoucí klasiku, kterou ocení i módní znalci. Podívejte se na luxusní kabelky značky Lanvin.

Levnější varianty z imitace hadí kůže můžete koupit třeba v obchodech CCC.

I když se zdá hadí kůže choulostivá, při dobré péči přetrvá roky a neztrácí nic na své kráse. To mohu směle potvrdit. Když se prohrabuji divadelním fundusem, často narazím na opravdové poklady. Často tam nosí lidé věci z pozůstalostí a vůbec netuší, jakou mají hodnotu. Kabelky z dvacátých a třicátých let jsou opravdu nádherné, elegantní a daly by se nosit i dnes.

Možná že i vy máte někde po babičce takový klenot. Pokud ano, klidně ho noste!

Foto: Simple Concept Store Prague, CCC

Reklama