Mluví vám váš chlap do oblečení? Tak o tom mám hodně co říct. Všichni „moji muži“ měli potřebu mě měnit a předělávat k obrazu svému. Prvnímu se „nelíbil“ můj účes, druhému se nelíbilo, že vůbec nakupuji.

vdavky

První chtěl, abych ukázala čelo a uši. Zřejmě ho to nějakým způsobem rajcovalo. Stále mi odhrnoval vlasy z obličeje. Buď ofinu z čela, nebo mi strkal vlasy za uši. Strašně mě to rozčilovalo. 

Někde jsem četla, že muž, který odhrnuje ženě vlasy z obličeje, dává najevo svůj zájem, něhu a lásku. Nevím, mě to spíš připadalo jako manipulace, rušení mého soukromí. Tak jsem se naštvala a nechala se ostříhat na kluka. Asi to nestačilo, stejně mi byl nevěrný.

Druhý mi mluvil úplně do všeho. I do oblékání. Ani ne tak do stylu, jako spíš do pořizování. Strašně mu vadilo, když jsem si koupila něco nového. Měl pocit, že zbytečně utrácím peníze. Samozřejmě jeho peníze, i když jsem si na danou věc sama vydělala. Časem to dospělo tak daleko, že jsem si věci kupovala tajně, nebo lhala, že to bylo za babku, z výprodeje atd. Pocit radosti z něčeho hezkého převážil stres, že mi to vyčte a začne s oblíbenou pohádkou o nevděčné rybářově ženě. Dnes vůbec nechápu, jak jsem s někým takovým mohla žít.

Můj současný manžel je zlatíčko. Těší ho, když mám z něčeho radost. Na dovolené v Itálii neváhal kvůli kabelce změnit trasu a najet spoustu kilometrů navíc, jen abych si ji mohla koupit. Takového muže abyste pohledaly. Jen jedno mi trochu vadí. Chce, abych nosila krátké sukně. Moc ho miluji, udělám pro něj všechno na světě, ale do minisukně nejdu.

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Mluví vám váš partner do vzhledu? Oblékání, účesu, líčení, atd...?

  • Dáte si říct, snažíte se mu vyhovět, nebo si jedete po svém?
  • Záleží vám víc na tom, jestli se líbíte jemu, nebo sama sobě?
  • Jste ochotna v něčem ustoupit a podřídit se jeho přání?
  • Pokud se ohlédnete zpět, máte pocit, že vás nějakým způsobem ovlivnil?
  • Raduje se s vámi, když si pořídíte něco nového, nebo spíš bručí, že utrácíte, máte hadrů dost a kdesi cosi?

Téma dne 10. 10. 2012: Kecá vám partner do šatníku?

Někteří chlapi jsou k oblečení svých drahých poloviček lhostejní, jiní jsou spokojení, ale najdou se i tací, kteří stále něco kritizují. Mě v dnešním tématu zajímá, jak je na tom ten váš chlap.

  • sperkyKecá vám do šatníku?
  • A posloucháte ho?

Své příspěvky na toto módně-vztahové téma mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 10. 10. 2012 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním krásným dárkem, totiž knížkou Laury McCabeové: Šperky z korálků a perel, díky níž se naučíte vyrábět krásné náhrdelníky, náramky a náušnice (vydalo nakladatelství iKAR). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec.

 

 

Reklama