Přípravek Survival pomáhá při spalování tuků v organismu. Když budete navíc cvičit, můžete dosáhnout vysněné postavy.

Štíhlou postavu a dobrou fyzičku dosáhnete pravidelným cvičením. A k pravidelnému pohybu přidejte i pravidelné užívání přípravku Survival. Proč?

Spojením L-Carnitinu, chromu a kyseliny hydroxycitronové byla vytvořena ideální kombinace látek napomáhajících k odbourávání tuků a výraznému omezení jejich ukládání. Přírodní kyselina hydroxycitronová (HCA) se získává z rostliny Garcinia cambogia. Mezi její účinky patří obrana před syntézou tuků z glukózy, z níž místo něj tvoří svalový nebo jaterní glykogen. Dále brání ukládání tuků do tukových buněk a snižuje jejich ukládání v játrech.

Survival nejen pomáhá při tvarování pěkné postavy, ale příznivě ovlivňuje i fyzickou kondici. Má formu sirupového koncentrátu s jemnou grapefruitovou chutí, ale neobsahuje sacharidy.

Připravte si nápoj, kde jedna dávka (20 ml) obsahuje 700 g L-Carnitinu, 500 mg kyseliny hydroxycitronové, 0,2 mg chromu, 200 mg vitaminu C, 40 mg vitaminu B5.
Přípravek užívejte před snídaní a večer před spaním nebo před cvičením. Dávku smíchejte s 2-3 dl vody.  K dosažení požadovaných výsledků by měl být přípravek užíván denně po dobu minimálně 4-6 týdnů, a to i ve dnech bez tréninku.

Váš organismus bude pod kontrolou, Survival zároveň kontroluje správnou hodnotu cholesterolu v krvi a upravuje metabolismus. A spalování tuků je to nejlepší pro snižování hmotnosti.

K dostání v síti obchodů Vitaland nebo v e-shopu www.sportwave.cz/shop. Více informací na www.sportwave.cz

 

Reklama