Bulvár

K některým hadříkům si vytvořím osobní vzath

píše ve svém příspěvku na dnešní téma čtenářka s nickem ekleinovka. S takovými kousky se potom hodně těžko loučí. Není vám to nějak povědomé, milé ženy-in? Mně ano

Dobře vymyšlené téma - že bychom se jaly už v očekávání jara vyklízet své nabité skříně??? =D

Jasně, že vyklízíme - hlavně my ,,holky,,. Skříně nejsou nafukovací a v bytě už na další naštěstí místo není. Někdy si říkám, že to ani není možné, kolik hadříků si člověk stačí pořídit. Jenže ouha - k některým obzvláště oblíbeným si vytvořím osobní vztah a nehodlám se jich zbavovat. Šaty od mamky, dcerky maturitní, nějaké kostýmky, které jsem dostala od syna...A tak se mi zdá, že snad ta skříň roste úměrně s pořízenými věcmi.

Ale k tématu - kam s nimi? Žádné ,,Nerudovské,, složité zbavování. Prostě věci s dcerkou vytřídíme, podělíme sousedky, kamarádky.

Dávám je hlavně těm ,kteří to potřebují nejvíc - Známá v nouzi. Také 3 dítka, takže člověk má pak radost z toho, že potěšil někoho dalšího a tak to hřeje hezky u srdíčka, když jsou špunti pěkně oblečení.

Dříve jsme oblečení darovali na Červený kříž, na pobočku u nás. Věřte nevěřte, jaké bylo moje překvapení, že v mé lyžařské bundě si vykračovala několik dní poté ,,čestná,, předsedkyně. Tím mne tedy dostala a další věci putovaly rovnou obdarovaným. Naběhla jsem si ale ještě jednou....

Asi před 2 lety jsme opět dělaly s Klárkou velkou čistku,a protože jsme se navíc stěhovaly zpět do Plzně, byla opravdu vydatná.Takže jsem několik pytlů se šatstvem, botami atd nechala u své, dnes již bývalé kamarádky s tím, že ona je všechny předá jedné mamině v nouzi. Proč bývalá - ve mně to tak nějak postupně zrálo.

Ona mi totiž potom nepokrytě řekla, že všechny věci přebrala a většinu si nechala - mně to zamrzelo - sama má nadbytek všeho a pořád má málo....a ten, kdo je potřeboval nejvíc, měl to, co zbylo. Zklamalo mne takové jednání. Nejde o věci ,ale o charakter člověka.

Takže, jak jsem již zmínila, věci rovnou k obdarovaným a osobně, ať si je užijí......

Příjemný, ničím nerušený den a hlavně, ať víte -Kam s ním... =D

ekleinovka

Milá ekleinovka, to by mě asi také naštvalo. Je vidět, že jste měla krásné věci, které bylo kamarádce líto dát dál. Ale asi se vás napřed měla zeptat, jestli by vám to nevadilo.

Už se vám stalo něco podobného, milé ženy-in? Také jste někdy s překvapením zjistila, že vaše obnošené věci nešly tam, kam jste původně myslela?

Jak těžko se loučíte s oblečením vy? Máte nějakou věc, kterou byste nikdy nedala, i když už ji dávno nenosíte? Napište nám o ní, jsem zvědavá a naše čtenářky určitě také.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

   
18.01.2012 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] ekleinovka [*]

  Paradoxem je,že ,,ona,, kamarádka má všechny skříně oblečením nabité jako nikdo, pořád má málo, a ode mne dostávala právě ona nejvíce věcí - ty,co neoblékla darovala jako ,,hodná,, dalším známým- alespoň si je užil i někdo jiný.Ona ale potřebuje úplně všechno - hlavně ve velkém - připomíná mi v mnohém Jaromíra Hanzlíka ve Slavnostech sněženek - ten měl také ,,sbírku,, ode všeho - např.levé boty,gramodesky atd =D =D =D.....a to je na tom mnohem lépe než já - jenže si hraje všude na chudinku - když přijde návštěva,schovává noťas =D,aby neposkvrnila image potřebného...a to je jen slabý odvar všech ,,hereckých,, etud,které bravurně zvládá...no coment

  superkarma: 0 18.01.2012, 20:01:53
 2. avatar
  [2] datura [*]

  Jo, jo kamarádky Sml80

  superkarma: 0 18.01.2012, 12:23:26
 3. avatar
  [1] átéčko [*]

  Mohlo tě to potěšit, že si vybrala bundu od tebe. Byla přece potřebnáSml30

  superkarma: 0 18.01.2012, 09:29:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme