Vína Jacob's Creek, která australská firma Orlando Wyndham Group produkuje, mají čerstvou ovocnou chuť. Lehce se pijí a lze z nich vybrat doprovod pro každé jídlo, ale i láhev, která podbarví jakoukoli společenskou příležitost.

Nejprodávanější víno ve Velké Británii

V roce 1846 založil německý emigrant Johann Gramp první vinice v oblasti Jacob´s Creek v jihovýchodní části Jižní Austrálie. Po šest generací rod Grampů rozvíjel vinařství a expandoval na předního vinaře Austrálie.

Jacob´s Creek patří k vínům, která si určitě zaslouží vaši pozornost. Je to nejoblíbenější víno v Austrálii, nejprodávanější ve Velké Británii a za posledních 7 let získala vína Jacob´s Creek prodávaná i v České republice 264 světových ocenění.

Jacob's Creek importuje vína do 60 zemí světa a denně se vypije více než milion sklenic vína této značky.

Australské víno Jacob's Creek je totiž opravdovým vinařským skvostem. Jeho lahodná, podmanivá chuť si vás jistě získá a co víc, s tímto vínem můžete prožít nezapomenutelný večer.

Poloha australských vinic

Vinařské oblasti se nacházejí po celé Austrálii, přestože většina vinohradů se nachází v půlkruhovitém pásu, který se táhne od Sydney v Novém Jižním Walesu do Adelaide v Jižní Austrálii.

Příroda v Austrálii je velmi nepředvídatelná a divoká, každý rok je jiný, každý region je specifický, každá sklizeň je nenapodobitelná. Australští vinaři tak získávají velké možnosti při míchání hroznů.

Jacob´s Creek - víno pro každou příležitost

 

Můžete vyzkoušet například víno Jacob´s Creek Shiraz Cabernet. Červené víno nesoucí tento honosný název je skutečnou perlou v širokém výběru značky Jacob´s Creek. Toto víno se hodí ke každé příležitosti a zároveň může být ozdobou letních párty.

 

Další nabídkou pro vás je suché víno Jacob´s Creek Chardonnay, které má bohatou chuť, která je podpořena chutí vanilky a karamelu.

 

Ochutnejte vína, která Australané i Angličané milují – ochutnejte vína značky Jacob´s Creek!

 

Pokud jsme vás již nyní naladili a vy přemýšlíte, že sklenka kvalitního vína by vám opravdu bodla, pak máme pro vás dobrou informaci!

 

Těšit se můžete i na další články o tomto jedinečném víně, ba co víc!

Přineseme Vám mini seriál s recepty na letní grilování a pohodu s vínem Jacob´s Creek.

A v neposlední řadě chystáme pro vás i velkou soutěž!

 

Hlídejte si proto další články, kde se dozvíte více...

Reklama