Styl

K harmonii pomocí asijského způsobu pěstování krásy


Asie – to je filozofie poznání přírody a úcta k ní. Jsou to bonsaje, bambus, Budha a pojetí světa zaměřené na jednotu ducha a těla, dobré zdraví a vyvážený vztah ke kráse. Poznatky o tom, co nejvíce prospívá duši i tělu, tvoří pevnou součást životního stylu Dálného východu již po staletí.

Asiaté kladou velký důraz na exkluzivní péči o tělo a oblíbili si vzácné účinné látky z nedotčené přírody. Vytvořili tím trend čisté krásy a asijských kosmetických rituálů, které kromě kulinářství, architektury, welness a módy vstupují do západního světa a duchovně tak obohacují život milionů Evropanů.

Speciální svět asijské kosmetiky můžete nyní objevit i vy pomocí nové řady speciální vlasové péče Gliss Kur Asia Beauty. Sójové proteiny a výtažky z lotosových květů  činí z řady Gliss Kur Asia Beauty blahodárně působící vlasovou kosmetiku s dotykem Dálného východu. Díky tomu tato řada ve složení Gliss Kur Asia Beauty regenerační šampon, balzámHydra-Oil elixír představuje nový způsob, jakým se můžete i doma oddat rituálu, jehož cílem je skvělý pocit z vlastního těla.

„Stále více žen si přeje komplexní, přirozeně čistou péči také pro své vlasy. Řadou Asia Beauty se Gliss Kur s touto filozofií naplno ztotožňuje,“ sdělila Renata Maternová, marketingová manažerka divize kosmetiky Henkel ČR a dodává: „Lotosové květy jsou symbolem čistoty a sója obsahuje velké množství bílkovin a olejů. Vzácná receptura s výtažkem z lotosových květů a sójovými proteiny je tedy zárukou speciální péče a hloubkové regenerace.“

Nová řada Gliss Kur Asia Beauty nabízí čtyři nové produkty poskytující zážitek z péče s dotykem Dálného východu. Gliss Kur Asia Beauty regenerační šampón vlasy jemně čistí, regeneruje (by) a propůjčuje jim novou hebkost a brilantní lesk. Snadné rozčesání nepoddajných vlasů vyžadujících zvláštní péči umožní Gliss Kur Asia Beauty balzám, který vlasům navíc dodá ušlechtilý lesk.


Účinnou látkou v dalším speciálním prostředku vlasové péče, Gliss Kur Asia Beauty Hydra-Oil elixír, je lotosový olej. V této nové receptuře byl poprvé použit olej z Dálného východu. Intenzivní péče se vzácným lotosovým olejem je ideální pro hloubkové ošetření nepoddajných vlasů vyžadující speciální péči.

Gliss Kur Hydra-Oil elixír je díky jemným a neviditelným olejovým složkám fascinujícím způsobem lehký a regeneruje povrch vlasu, aniž by jej zatěžoval. Elixír jednoduše nastříkáte do vlasů a vymyjete jej teprve při následujícím mytí. Poskytne vlasům hebkost a ušlechtilý lesk.

Přehled novinek řady Gliss Kur Asia Beauty:

Gliss Kur Asia Beauty regenerační šampón: (250 ml, cca 79,90  Kč)

Gliss Kur Asia Beauty balzám: (200 ml, cca 79,90 Kč)

Gliss Kur Asia Beauty Hydra-Oil elixír: (100 ml, cca 119,90 Kč)

Objevte asijský svět speciální vlasové péče s novou řadou Gliss Kur Asia Beauty

 

   
27.02.2006 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Věrulinka [*]

  Šampon i balzám je nejlepší na odbarvené vlasy.

  superkarma: 0 27.02.2006, 14:53:47
 2. avatar
  [5] Vivian [*]

  Všechno, co se tváří asijsky, je teď hrozně "in" .

  superkarma: 0 27.02.2006, 14:28:09
 3. avatar
  [4] fructia [*]

  Mám šampon i balzám a myslím, že jsou hodně kvalitní Zvlášť balzám se mi líbí, a pěkně voní

  superkarma: 0 27.02.2006, 14:06:44
 4. [1] Michaela 323 [*]

  Gliss Kur je prima - ale vyrobený od Němců. Když vidím nápis Asia... vím, že si ho nekoupím.

  superkarma: 0 27.02.2006, 07:31:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme