Užijte si lyžování ve Slovinsku. Krásné hory, průzračná jezera, skvělé sněhové podmínky za nižší ceny než v sousedním Rakousku. Vyplatí se jet dále a vychutnat si skvělou dovolenou v tak milé a pohostinné zemi jako je Slovinsko. Už jste byli v Rakousku a Itálii? Vyzkoušejte něco nového!

Proč jet lyžovat do Slovinska?

Its Billa

Při výběru zimní dovolené bývá Slovinsko zpravidla ignorováno - bohužel poněkud nezaslouženě. Lyžařská střediska ve Slovinských Alpách nabízejí mnoho skvělých možností pro zimní radovánky. Jedním z nejlépe vybavených skiareálů ve Slovinsku je Vogel nad jezerem Bohinj; přesto jeho sjezdovky o celkové délce 36 km většinou nebývají příliš zaplněné. Skvělé běžecké tratě v okolí jsou známé jako dějiště Světového poháru v biatlonu. Pro lyžování ve Slovinsku hovoří i ceny, které jsou zde nižší než v tradičních lyžařských velmocích, a v neposlední řadě fakt, že do oblasti se lze z ČR pohodlně dostat autem za pár hodin.

kid

Skiareál Vogel

Its Billa

Moderní středisko s velmi populární přibližovací lanovkou, která vás vyveze vysoko nad Bohinjské jezero. Skiareál nabízí 36 km sjezdových tratí, z nichž si vybere každý (12 km je klasifikováno jako těžkých). Z nejvyššího bodu areálu (1900 m) je nejen nádherný výhled, ale můžete se okamžitě vrhnout na některou z tratí a užít si 1200 m převýšení, které tento areál nabízí. Kromě unikátní kabinové lanovky je v areálu 9 dalších vleků. Samozřejmostí je několik hospůdek a bistro. Umělé zasněžování dává jistotu sněhu, i když u nás sníh není. Celý areál se neustále rozvíjí a splňuje i ty nejnáročnější požadavky. Je to jednoznačně nejlepší lyžování v Julských Alpách (i ve srovnání s Kranjskou Gorou, kde se jezdí světový pohár v alpských disciplinách). Podrobnou mapku si můžete prohlédnout zde http://www.julskealpy.cz/skiareal-vogel/

článek

Kde se ubytovat?

Rádi bychom vás seznámili s našimi tipy na lyžování v Rakousku - na hotely, které nabízí cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL www2.itsbilla.cz, se kterou spolupracujeme.

Slovinsko

Naše doporučení:

Naším tipem je ubytování od cestovní kanceláře ITS Billa Travel ve dvou hotelech v Julských Alpách nedaleko skiareálu Vogel. Oba hotely jsou umístěné hned u krásných jezer Bohinj a Bled a jsou velice oblíbené a cenově velmi výhodné. Ubytování s polopenzí na týden o jarních prázdninách pro rodinu se dvěma dětmi je cenově opravdu zajímavé - až do věku dětí 17 let již od 9.780 Kč.

Julské Alpy, Bohinj

článek

(4 km od skiareálu Vogel)

Julské Alpy, Bled

článek

(25 km od skiareálu Vogel)

Jste milovníky zimních sportů? Plánujete konečně vyrazit na pár dní nebo na celý týden na hory? Máme pro vás super tipy z nabídky cestovní kanceláře ITS BILLA TRAVEL.

Reklama