První příspěvek přišel od sexy kočky s nickem julinkapul. Součástí příspěvku jsou totiž fotografie jejích džínových bund, včetně její krásné postavy v jedné z nich :)

Dobrý den milé ženy.
Myslím si, že džísky jsou módní  trend, který nikdy nevymře. Byly hitem 80tých let, ale nosí se dodnes. Neměli byste vyhazovat, co mají ve skříních vaše maminky a babičky :)) Já se přiznám, že také nosím a nejraději džínové vesty. Hodně se mi líbí kombinace háčkovaných šatů a džínové bundy.  Jsem názoru, že sluší každé ženě. Je až neuvěřitelné v jaké škále se objevují. Provedení, střihy a odstíny. Nejkrásnější jsou ale úzké více vypasované, které krásně kopírují křivky těla.

Mám strýce, který nosí džísku už snad 20let, ne-li víc,  na tom nic špatného není, kdyby to nebyla jedna a ta jedna samá. Ale jemu to nevadí, prý se v ní cítí dobře. Na nějaké módní trendy kalí:) Kdybych ho potkala dneska v tom pařáku, tak věřím že jí má na sobě:))))) . Tu jeho považuji za vidláctví . Džínová bunda – to je nesmrtelná nadčasová klasika.

Hezký den
julinkapul

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

ja

tauztakyzazila

ta už taky zažila svoje

tumamrada

tu mám ráda

dalsi

další ve sbírce

______________________

Teda ta džíska na první fotografii, to je pro mě naprostá super-džíska. A v kombinaci s tou krásnou postavou – upřímně závidím :)
Děkuji za příspěvek i za skvělé fotografie.
Mějte krásný den
Saša

P.S. Jo a strejdu celkem chápu, muž své doby :)

Téma dnešního dne: Džíska

  • Nosíte, nebo nosila jste džísku?
  • Nosí, nebo nosil džísku váš partner?
  • Vzpomenete si ještě na tu svoji první?
  • Co pro vás džíska znamená?
  • Líbí se vám?
  • Pokud ne, proč ne?
  • A pokud ji nenosíte, z jakého důvodu?

Příznivkyně i odpůrkyně tohoto specifického oděvu:
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme opravdu pěkným dárkem, a to jak pro vás samotné, tak i pro partnera.
Pánskou toaletní vodou: Infinite Seduction a dámským luxusním tělovým krémem: Planet Spa se svěží vůní květů plumérie a citronu.

darekdziska

Reklama