Tušíte správně, tak čtenářka s nickem Jukl přišla ke své přezdívce zde v magazínu rozkladem jména a spojením prvních dvou slabik. Naštěstí tak učinila až po svatbě...

Líbí se vám více nick Jukl, nebo Jukř? Čtenářka Jukl je ráda, že má první variantu...


Krásný páteční den všem.
Moje přezdívka není ničím výjimečná ani originální. Skládá se z počátečních písmen mého jména a příjmení, kdysi dávno se tak jmenoval můj bankovní účet. Nic chytřejšího mě tenkrát nenapadlo. Naštěstí jsem v té době už byla vdaná a tak ten můj nick docela zní, kdybych byla svobodná, tak by to znělo i vypadalo šíleně - jukř. No řekněte sami, hrůza.
Shodou okolností si v té době zakládal účet i můj mladší bratr, a tak po vzoru své starší sestry nazval účet také složeninou svého jména a příjmení. První dvě písmenka se mu nelíbila a těžko se dala vyslovit, a tak jeho nick byl šesti písmenný - „joskři“. Můžete zkusit uhodnout jméno mého bratra a konec konců i to moje :-)
Zatímco já svůj nick běžně používám na internetu, bratr ten svůj už nikde jinde nepoužil. Jak by zněla nebo nezněla taková vaše přezdívka?
PS: Body jsou velká motivace...
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Jukl

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

Přispěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední dnešní novince se dozvíte, kolik čtenářek se bude podílet na speciálním bodovém balíku 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže a kolik tedy každá znich bodů obdrží...

listopad.jpg

Reklama