Bulvár

Jubilejní Stodola Michala Tučného už tuto sobotu!

stodola

Všem příznivcům oznamujeme, že se v sobotu 21. 8. 2010 koná 13. ročník Setkání přátel aneb Stodola Michala Tučného.

Už po mnoho let je to setkání s přáteli, dobrou muzikou a Michalovými písničkami, které máme vryté pod kůží. Tento festival se stal prázdninovou tradicí - do Hoštic u Volyně přijíždějí desítky muzikantů, zpěváků, herců a hlavně tisíce přátel, Michalových příznivců a milovníků dobré hudby, protože festival už dávno přerostl rámec country. Je to cosi víc než festival. Je to prostě setkání. Letos navíc takové, které nám všem dá příležitost zamyslet se nad během času a nad svými dobrými i špatnými skutky, poveselit se a zavzpomínat. Je tomu totiž už 15 let, co odcválal „Poslední kovboj".

Jaký vás čeká program na jubilejní „Stodole“?

V pátek 20. 8. je areál otevřen od 18.00 - vstupné pro skrblíky 0 Kč. O „Cenu Michala Tučného“ hrají skupiny a muzikanti: Na starý kolena band, Lignit, Pavel Petran, Neznámi (SK), Slepá kolej a Cava. Jako host vystoupí Veget. Takže veget!

V sobotu 21. 8. je připraven tradiční odpolední a večerní koncert. Odpolední program uvádí Tomáš Morávek a vystoupí v něm: Petr Kolář s kapelou, Banjo band Ivana Mládka, Lenka Dusilová, Jaroslav Uhlíř, Wabi Daněk & Miloš Dvořáček, Schovanky, Fešáci a Chai - Skrze srdce. Večerní program uvádí Aleš Háma a zazpívají a zahrají v něm: Tomáš Klus, Petr Kolář, Jiří Zonyga, Tomáš Trapl, Leona Černá, Richard Tesařík, Lenka Dusilová, Wabi Daněk, Miloš Dvořáček, Tomáš Linka, Michaela Tučná a Schovanky. Zažijete v něm také křest nové kolekce 10 CD Michala Tučného. Po celý den je připraven doprovodný program - soutěže, atrakce a zábava pro děti, vystoupení taneční skupiny Trnky Brnky, jízda na koních a další... Hlavním mediálním partnerem je rádio Frekvence 1.

Tak si přijeďte poslechnout do Hoštic Michalovy písničky. Věřte, bude to bomba, jistě ne taková, jakou nám slibovali loni, ale z bohatého programu si určitě vybere každý!

lupa

   
19.08.2010 - Společnost - autor: (red)

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme