Když se nad tím zamyslím, je mi určitě líp ve společnosti chlapů, kteří si na nic nehrají, nepomlouvají se navzájem, sotva je na chvilku opustíte, a taky si tolik nezávidí. Určitě si "u pivka" v hospůdce řeknou kolikrát důležitější věci než "drbny" odpoledne u kafíčka.

Úplně rostu z toho, jak některé ženské můžou třeba odpoledne před obchodem "prodrbat" hodinu i více. Na to já opravdu nemám čas a ani mě to nebaví. Z práce spěchám domů, pak posilovna nebo procházka s dcerou a psem, po návratu večeře a "věnování se" manželovi, který taky přijede z tréninku.

Jsme holt taková rodinka "v pohybu", a tak ve všední den jsme rádi, když si na sebe uděláme chvilku čas.
Není čas na to, hledat rozdíly mezi chlapem a ženskou, musíme se navzájem doplňovat a pomáhat si, aby všechno klapalo a vyhovavalo celé rodině.

Takže na závěr radím, nehledejte chyby v rozdílném pohlaví, ale hlavně ve své povaze a snažte se ať už s chlapem nebo ženskou vyjít po dobrém.
Taky by bylo fajn, kdyby se všechny ty drbny, které nemají "do čeho píchnout" a můžou si dovolit denně promarnit drbáním několik hodin, staraly víc samy o sebe a svou rodinu a ne o ty okolo, to by bylo vůbec nejlepší.


Někdy když vyslechnu (nechtěně)kousek rozhovoru těchto "slepiček", jak říká můj manžel, nestačím se divit. Např. kde na to berou, jak to stíhaj, denně sportovat, to musí doma vypadat, když celý den někde lítaj, to já nestíhám ani uklidit apod..... Těmto ženským vzkazuju, kdybyste každý den nejmíň dvě hodiny nedrbaly a nešmírovaly sousedy za záclonou, taky byste si mohly dovolit jít zacvičit do posilky nebo na výšlap se psem.

Vaše Helip

Sice je to mimo dnešní téma, ale tenhle mailík mě zaujal. Protože se přiznám, že těch drben, které mají čas promarnit několik hodin denně kafráním o ničem, moc neznám. Ale na druhou stranu - i já občas ráda zajdu s kámoškou na kus řeči a probereme všechno možné i nemožné. I si tak trochu "zadrbeme". :o)))

Jak jste na tom vy? Znáte drbny, patříte k nim, anebo je vám něco takového cizí? Na vaše komentáře se těší

Reklama