Domácnost

Jste spokojená se svojí kuchyní? Nebo byste ji chtěla změnit?

Žena-in se věnuje tématu moderní kuchyně. Ta je pro nás totiž místem, ve kterém vytváříme „teplo domova“. Na našich stránkách probíhá výzkum, ze kterého budeme čerpat informace pro další zajímavé články. Partnerem našeho tématu je společnost SIKO, proto jsme se rozhodli podívat se na jejich nabídku kuchyní zblízka. Podívejte se na odpovědi v naší anketě.

Vybrali jsme pro vás několik názorů a reakcí z probíhajícího výzkumu – budeme rádi, když se do něj zapojíte, odkaz na anketu je zde (KLIKNI).

kitchen

Nezapomeňte, že díky naší spolupráci se společností SIKO, můžete právě teď reagovat na výzvu. Jedna čtenářka získá kredit v hodnotě 30 000,-  Čtěte ZDE (KLIKNI).

kitchen

Partnerem tématu je společnost SIKO.

kitchen

Co byste změnily na své kuchyni, kdybyste měly možnost?

 • Andy74

Všechno. Byla by větší, více oken, větší stůl. Více skříněk i prostoru.

 • anina4

Hlavně posunout příčku, aby měla kuchyně větší prostor, máme jen 2,7m na 2,1m a to je někdy boj.

 • Babou

Máme kuchyň „nudli“, takže tam to moc nejde, ale určitě bych v ní chtěla pro otce mít pracovní desku s volným prostorem a se židlí. Taky dost dobrá vychytávka jsou vysunovací šuplíky. Je třeba se pro hrnec „jen“ ohnout a vybrat si dle potřeby. Není nutné si kleknout, všechny vyndat ven, protože ten, co potřebujete, je vždy až vzadu - alespoň to mám.

 • bonito

Víc bych vsadila na spotřebiče - už bych na nich nešetřila a víc bych se informovala.

 • CARRIE ra

Moje kuchyň by měla být větší. Vadí mi radiátor u zdi, mohl by být ve výklenku ve zdi (je dost široká), vchod do koupelny zrušit a získala bych cca 1 metr prostoru, kde by se umístil panel s troubou a mikrovlnkou, vybourala bych polovinu zdi do obýváku a mohl by se posunout stůl a židle. Na druhé straně by bylo problematické budovat nový vchod do koupelny, bourat sprchový kout, dvě zdi. A v obýváku to samé - najít nové místo pro křeslo, které stojí za tou zdí. A navíc moje kuchyň má klenutý strop, takže nějaké bourání by stálo nehorázné peníze. Takže nakonec jsem došla k názoru, že současná kuchyň pro dva lidi je vyhovujíc.

 • Dara

Mám linku zády k oknu, tak to bylo konstruované. Chtěla bych okno, které by bylo buď před pracovní deskou, nebo aspoň zprava.

 • Helena da Costa

Zvětšila bych pracovní plochu, přidělala elektrické zásuvky, přidala úložné prostory a světlo na pracovní plochu. Přidala bych si závěsné prvky na kořenky a kuchyňské náčiní. V kuchyni mi také velmi chybí funkční digestoř. Také bych pořídila jiný sporák s troubou, která se dá celá bez problémů snadno a rychle vyčistit i po pořádném pečení masa a buchet. Také horní skříňky bych dala o něco níže a celkově bych zvětšila kuchyňskou linku minimálně o dva metry.

 • jara.starsi23

Asi bych dal jinam sporák, je blízko skříně a ta je díky páře už trochu zničená. A to máme kuchyň 8 let.

 • laica

Ubrala bych nábytku, zrevidovala počet domácích pomocníků, uplatnila více barev a kvalitních materiálů.

 • linde

Myčku vestavět do samotné linky. Mám ji zvlášť a je to otrava- špinavé nádobí ze stolu je rychle sklizeno, ale čistým při odnášení z myčky vždy lehce pokapu kuchyni a to se lehce rozšlape a můžu znovu umývat. Pro příště - myčka hned u skříněk. Troubu mám u balkonových dveří, jinam se nehodila. Dnes se dává výše než na úroveň kolen, tak bych ji preferovala výše kvůli ohýbání a dále ode dveří, musím dávat pozor, aby někdo nevcházel z balkónu, když otevírám troubu, je to riziko rozbití trouby a dveří na balkón jedním tahem.

 • Marci55

Všechno, jinak bych dala skřínky, méně prosklených, více uzavřených.

 • reditelka

Vybourala bych příčku mezi kuchyní a bývalým synovým pokojíkem a udělala velikánskou kuchyni s jídelnou. Chybí nám doma pevný jídelní prostor, když přijdou děti s rodinami nebo máme rodinnou oslavu, přidáváme stůl do obýváku, a to se mi vůbec nelíbí.

 • vercag1

Volila bych jiné uspořádání, více úložného prostoru a líbil by se mi pult rozdělující část, kde se vaří, od stolovací části.

 • Žofie

Chtěla bych větší pracovní plochu a už nikdy bych nechtěla sporák hned vedle dřezu.

Co byste změnily na své kuchyni vy? Napište nám do diskuse pod tento článek.

Siko

   
15.09.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [13] bobani [*]

  Neménila bych

  superkarma: 0 15.09.2015, 19:31:56
 2. [12] DCOlga [*]

  Jedním slovem všechno. Potřebujeme zrekonstruovat celou kuchayni, ale jaksi není čas. Nebude to jednoduchá akce, protože bude nutné předělat i elektřinu a hlavně podlahu. A ideální by bylo, kdyby ta místnost mohla být větší, ale to bych potřebovala i jiný dům.

  superkarma: 0 15.09.2015, 15:46:42
 3. [11] free [*]

  K takové, co bych si přála, bych musela dostat i barák.

  superkarma: 0 15.09.2015, 14:50:21
 4. avatar
  [10] kobližka [*]

  Já jsem spokojená moc.

  superkarma: 0 15.09.2015, 10:44:26
 5. avatar
  [9] hubajda [*]

  mam 6 let novou kuchynskou linku ale kdybych mohla brala bych vice prostoru v kuchyni moc rada bych tam chtela velky dreveny stul a take bych rada dala troubu nahoru do linky jak je to u kuchyne Gita mam troubu dole a hned naproti mam komodu coz je malo mista na otvirani trouby vzdy musim stat bokem jinak to nejde

  superkarma: 0 15.09.2015, 09:55:29
 6. [8] Bucík [*]

  Mám novou kuchyň asi 2 roky, dělanou na míru. Jsem moc spokojená.

  superkarma: 0 15.09.2015, 09:24:22
 7. [7] manislava [*]

  stěhuju se,nemám žádnou-budu hánět,potřebovala bych

  superkarma: 0 15.09.2015, 09:20:34
 8. avatar
  [6] diblice [*]

  chtěla, ale k úpravě pořebuji ubourat kus zdi, tak se to pořád odkládá a hlavně se na to musí našetřit, tak snad ta 30 let stará ještě chvilku vydrží

  superkarma: 0 15.09.2015, 09:08:35
 9. [5] hapehape [*]

  po 32 letech jsme obnovili, novou používám rok a je dle mých představ

  superkarma: 0 15.09.2015, 08:22:42
 10. avatar
  [4] datura [*]

  Hodila by se mi ta třetí, Erika, ale už se mi nechce pouštět do změn, už to nějak doklepu Sml15

  superkarma: 0 15.09.2015, 07:48:57
 11. [3] Roland [*]

  Potřebovala by celá vyměnit. Je ji přes 30 let. Mám malou pracovní plochu a také bych potřebovala nové lino, celkové by to chtělo v kuchyni jiné uspořádání.

  superkarma: 0 15.09.2015, 07:42:21
 12. [2] Stendy [*]

  Já bych chtěla novou podlahu do kuchyně.

  superkarma: 0 15.09.2015, 07:25:46
 13. [1] Jitka-x [*]

  Mám kuchyň moc členitou - dvě okna, dvoje dveře. No s tím asi nic nenadělám. Celková rekonstrukce by byla moc finančně náročná. Sml80

  superkarma: 0 15.09.2015, 06:56:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme