leyter

Trávíte letošní léto single a už vás to nebaví? Zkuste se cíleně seznámit. Kdy jindy je vhodnější čas než nyní, v létě? Ať už sháníte lehký flirt nebo trvalý vztah, období dovolených a odpočinku je ideálním prostředím pro nové známosti. A pokud patříte k těm ženám, které se nebojí moderních technologií, vyzkoušejte třeba online seznamku. Na internetu jich najdete skutečně spoustu, ale koncem loňského roku se objevila jedna speciální. A čím že je výjimečná? Neuzavírá uživatele v kyberprostoru, naopak, převádí je aktivně do reálného světa.

Sociální a seznamovací síť Leyter.com je ryze český projekt, který si získává oblibu přímo raketovou rychlostí a to napříč generacemi. Správnou kombinací seznamovací služby, sociální komunikační sítě a kulturního průvodce vzniklo místo, kde lze hledat nejen budoucího partnera, ale i nové přátele nebo zábavu. Mobilní aplikace dává uživatelům absolutní přehled o dění a výskytu lidí v jejich nejbližším okolí a spolupráce s Ticket Pro umožňuje snadnou rezervaci vstupenek na různorodé akce. A třešnička na závěr, unikátní schopností Leyteru je funkce Koho jsem kde viděl, která umožňuje zpětné dohledání konkrétní osoby, která se v určitý čas vyskytovala na určitém místě.

No zkrátka a dobře, proč to nezkusit. Spoustě jiných to vyšlo a asi to k dnešní době už prostě patří. Inspirujte se létem a rozšiřte si obzory. I kdyby tam nečekal ten váš vysněný princ na bílém koni, možná se tam najde jeho mladší bráška.

 

 

 

 

Reklama